Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a skluzavka Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Souprava hraček s motivem pohádky Máša a medvěd v sobě zahrnuje pohádkový domeček s květináčem a skluzavku s vodní kaskádou. Dětské hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost svých produktů. Zahradní domeček a skluzavka spolu dokonale ladí a vytvářejí jedno fantastické zábavné centrum pro všechny děti. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo dává mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S nezbednou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství. Pohádkovou skluzavku a domeček Máša a medvěd si zamiluje každé dítko od 2 let. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, proto při koupi nejen potěšíte své ratolesti, ale i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domek s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou zasadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jinými způsobem.

Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Dá se sestsvit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Barvy na plastovém domečku jsou výrazné a zářivé, proto podněcují dětskou fantazii. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Skluzavka Máša a medvěd Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 2 let

Skluzavka Smoby Toboggan XS je krásná dětská skluzavka inspirovaná pohádkou Máša a medvěd. Plocha na klouzání dětské skluzavky je 90 cm. Je vhodná již od 2 let. Zajímavostí skluzavky Máša a medvěd je otvor na vodu, na který se dá napojit hadice a po skluzavce pak stéká voda jako na toboganu. Které dítě by nemilovalo rychlé klouzání se na toboganu? Smoby vám nabízí skluzavku s vodní kaskádou, která umožňuje právě tuto zábavnou letní aktivitu. Mohou se klouzat rovnou do svého bazénku. Samozřejmostí dětské skluzavky Smoby je její bezpečnost a ergonomický tvar, aby se na ní klouzaly pohodlně.

Skládání skluzavky je velmi jednoduché, dá se snadno sestavit i rozložit. Je malých rozměrů a proto nezabírá mnoho místa, můžete ji svým dětem sbalit i do kufru auta a vzít si ji na výlet k vodě. Také se bude pěkně vyjímat v dětském pokojíčku. Bezpečnost zvyšuje protiskluzová úprava na schůdcích. Dá se na ni vyjít i bosýma a mokrýma nohama, nehrozí riziko uklouznutí. Nosnost skluzavky je 20 kg. Další vynikající vlastností skluzavky je UV filtr, který chrání před slunečním zářením. Právě díky tomuto UV filtru zůstane vaše skluzavka Toboggan XS krásná a zářivá dlouhá léta. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 38 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Skluzavka i domeček Máša a medvěd jsou odolné a velmi kvalitní hračky. Skluzavka je jedna z nejoblíbenějších letních hraček do zahrady, domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i skluzavka mají odolnou konstrukci, velmi snadno se montují i ​​demontují. Vytvořte vašim dětem doma na dvoře nebo v zahradě to nejzábavnější hrací centrum a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček Máša a medvěd.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...