Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a skluzavka Toboggan Funny vlnková s délkou 2 m od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček je tvořen pohádkovým domečkem Máša a medvěd a vzrušující skluzavkou Toboggan Funny. Dětské hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost svých produktů. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo dává mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S nezbednou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství. Pohádkový domeček Máša a medvěd a zábavnou skluzavku s toboganem si zamiluje každé dítko od 2 let. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, díky níž potěšíte své ratolesti a ještě i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domek Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domečku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou zasadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jinými způsobem. Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domečku je maximálně bezpečná. Dá se poskládat i rozložit velmi jednoduchým způsobem.

Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Barvy na plastovém domečku jsou výrazné a zářivé, proto podněcují dětskou fantazii. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Skluzavka pro děti Toboggan Funny Smoby vlnitá délka 2 m od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby Toboggan Funny patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Se svou 2 metry dlouhou plochou na klouzání zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí a je kompromisem mezi velkou a malou skluzavkou pro děti. Jedinečnou vlastností skluzavky je anti UV filtr, který chrání povrch před slunečním zářením. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklounutí na konci skluzavky.

Výhodou skluzavky je široký podklad pod schůdky, který zabraňuje zaboření do trávy. Kulaté a hladké úchyty v horní části schodů dávají dětem pocit bezpečí při hraní. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg. Skluzavka má ergonomickou tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Bezpečnost zaručuje pevná plastová konstrukce z pevných a odolných plastových částí.

Skluzavka má opěrku na ruce, díky které si děti neublíží. Vaše děti si klouzání na skluzavce zamilují v létě, na jaře nebo na podzim. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Skluzavka je 2 m dlouhá a její rozměry jsou 224*88*115 cm. Šířka plochy na klouzání je 39 cm. Výška držáků je 30 cm. Je vhodná pro děti od 2 let.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Skluzavka i domeček Máša a medvěd jsou odolné a velmi kvalitní hračky. Domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy. Skluzavka se po napojení na vodu změní na vzrušující tobogan s vlnitým reliéfem. Které dítě by se na ní nechtělo sklouznout? Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i skluzavka mají odolnou konstrukci. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné