Set domeček pro panenku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby a panenka Bébé Calin Loving & Melodies interaktivní se 4 zvuky a 3 melodiemi 30 cm

Popis produktu

Domeček pro panenku Violette Baby Nurse a panenka Bébé Calin Loving & Melodies je úžasná sada hraček, kterou si holčičky zamilují na první pohled. Sada hraček za akční cenu potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na starostlivé rodiče, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby a Corolle už léta přinášejí dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Domeček pro panenku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby

Domeček pro panenku Violette z edice Baby Nurse je nádherná hračka, která je vhodná pro děti od 3 let. Růžový herní komplex sestává z 3 hracích částí, které jsou určeny pro panenku s maximální velikostí 42 cm. Hlavní, středovou část domku tvoří koupelna s růžovou vaničkou se sprchou a přebalovacím pultem s moderním vzorem. Zadní stěnu tvoří fotorámeček, ozdobený srdíčky, do kterého si holčička může dát svou fotografii s panenkou.

Levé křídlo sestává z kuchyňské části, v níž je jídelní židle s pultíkem, dřez, varná deska a ve spodní části je umístěna mikrovlnná trouba, v níž malé maminky rychle ohřejí panenkám jídlo. V pravém křídle se nachází ložnice s pohodlnou postýlkou, nad kterou je kolotoč se srdíčky a ptáčky pro lepší spánek panenky. Noční lampička za hlavičkou panenky vydává v noci příjemné a nerušivé fosforeskující světlo. Postýlka se dá v případě potřeby od domku odpojit a dítě si může dát postýlku s panenkou ke své vlastní a spát tak spolu.

Toto multifunkční pečovatelské centrum nabízí bohatou sadu 23 doplňků, mezi nimiž je hrnec s poklicí, talířek ve tvaru srdíčka s lžičkou na krmení, láhev na mléko, krabice se sušeným mlékem, šampón, teploměr a různé další doplňky. Dětičky se potěší i dostatečnému úložného prostoru na doplňky a díky kolečkům si domeček přesunou kamkoli budou chtít.

Panenka Bébé Calin Loving & Melodies Features Corolle interaktivní se 4 zvuky a 3 melodiemi 

Panenka Bébé Calin Loving & Melodies Features z dílny francouzské značky Corolle je skvělá interaktivní panenka, která vaše děti potěší prvními slovy a krásnými melodiemi. Udělejte radost dítěti s touto výjimečnou panenkou s vanilkovou vůní, která umí mluvit, vydává 4 zvuky a 3 krásné melodie. Panenka v růžovém pyžamku s nádherným francouzským designem má neuvěřitelně propracované detaily dětičky od 18 měsíců potěší slovy mama a papa, ale také krásným smíchem, zvukem polibku a melodiemi, které děti zabaví i uklidní.

Interaktivní funkce jsou doplněny asymetrickou tvářičkou panenky, která díky tomuto jedinečnému zpracování působí lidsky a sympaticky. Veselé hnědé oči panenky Corolle vypadají jako živé a během spánku se zavírají, takže hra s panenkou bude dětem připomínat péči o skutečné miminko. Vaše děťátko si díky prvotřídním materiálům, perfektnímu provedení a laskavému výrazu vytvoří s touto panenkou pevné pouto, které přetrvá.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu150*71*71 cm
Celková výška71 cm
Rozměry balení80*24*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,1 kg
Barvafialová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...