Set domeček pro panenku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby a panenka Lila Chérie Mon Grand 42 cm se zvuky, 5 funkcemi

Popis produktu

Domeček pro panenku Violette Baby Nurse a panenka Lila Chérie Mon Grand s funkcemi je nadčasová souprava hraček, která si získá pozornost dětí na první pohled. Sada hraček za sníženou cenu potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na starostlivé rodiče, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby a Corolle už léta přinášejí dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Domeček pro panenku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby

Domeček pro panenku Violette z edice Baby Nurse je nádherná hračka, která je vhodná pro děti od 3 let. Růžový herní komplex sestává z 3 hracích částí, které jsou určeny pro panenku s maximální velikostí 42 cm. Hlavní, středovou část domku tvoří koupelna s růžovou vaničkou se sprchou a přebalovacím pultem s moderním vzorem. Zadní stěnu tvoří fotorámeček, ozdobený srdíčky, do kterého si holčička může dát svou fotografii s panenkou.

Levé křídlo sestává z kuchyňské části, v níž je jídelní židle s pultíkem, dřez, varná deska a ve spodní části je umístěna mikrovlnná trouba, v níž malé maminky rychle ohřejí panenkám jídlo. V pravém křídle se nachází ložnice s pohodlnou postýlkou, nad kterou je kolotoč se srdíčky a ptáčky pro lepší spánek panenky. Noční lampička za hlavičkou panenky vydává v noci příjemné a nerušivé fosforeskující světlo. Postýlka se dá v případě potřeby od domku odpojit a dítě si může dát postýlku s panenkou ke své vlastní a spát tak spolu.

Toto multifunkční pečovatelské centrum nabízí bohatou sadu 23 doplňků, mezi nimiž je hrnec s poklicí, talířek ve tvaru srdíčka s lžičkou na krmení, láhev na mléko, krabice se sušeným mlékem, šampón, teploměr a různé další doplňky. Dětičky se potěší i dostatečnému úložného prostoru na doplňky a díky kolečkům si domeček přesunou kamkoli budou chtít.

Panenka Lila Chérie Mon Grand Poupon Corolle 42 cm se zvuky, 5 funkcemi

Nádherná panenka Lila Chérie Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle si získá srdce každého dítěte na první pohled. Krásná panenka se vyznačuje schopností vydávat zvuky a 5 funkcemi, které promění každou hru s panenkou na jedinečný zážitek. Krásná modrooká panenka Lila Chérie pro děti od 24 měsíců dokáže díky svým interaktivním funkcím reagovat na péči děťátka a jeho doteky, takže hra s ní bude připomínat péči o skutečné miminko.

Panenka s dokonale propracovanými detaily a asymetrickou tvářičkou žvatlá, když jí děťátko jednou zmáčkne levou ruku, při dvou stiscích pláče a červená se. Když malá maminka či tatínek přiloží k ústům panenky dudlík nebo láhev, panenka se přisaje a když jí stlačí bříško, panenka se rozpláče. Panenka Lila Chérie v krásném růžovém overalu s čelenkou má dokonce modré mrkající oči, které se během spánku zavírají. Každou hru s touto panenkou umocní i tři doplňky, které děti využijí během péče – bryndák, dudlík a láhev na mléko.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu150*71*71 cm
Celková výška71 cm
Rozměry balení80*24*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,1 kg
Barvafialová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...