Set domeček pro panenku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby a lavice na kreslení Kresli a smaž s odkládacím prostorem

Popis produktu

Domeček pro panenku Violette Baby Nurse a lavice na kreslení Kresli a smaž je skvělá souprava hraček pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Sada hraček za akční cenu potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na rodiče a umělce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby už léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Domeček pro panenku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby

Domeček pro panenku Violette z edice Baby Nurse je nádherná hračka, která je vhodná pro děti od 3 let. Růžový herní komplex sestává z 3 hracích částí, které jsou určeny pro panenku s maximální velikostí 42 cm. Hlavní, středovou část domku tvoří koupelna s růžovou vaničkou se sprchou a přebalovacím pultem s moderním vzorem. Zadní stěnu tvoří fotorámeček, ozdobený srdíčky, do kterého si holčička může dát svou fotografii s panenkou.

Levé křídlo sestává z kuchyňské části, v níž je jídelní židle s pultíkem, dřez, varná deska a ve spodní části je umístěna mikrovlnná trouba, v níž malé maminky rychle ohřejí panenkám jídlo. V pravém křídle se nachází ložnice s pohodlnou postýlkou, nad kterou je kolotoč se srdíčky a ptáčky pro lepší spánek panenky. Noční lampička za hlavičkou panenky vydává v noci příjemné a nerušivé fosforeskující světlo. Postýlka se dá v případě potřeby od domku odpojit a dítě si může dát postýlku s panenkou ke své vlastní a spát tak spolu.

Toto multifunkční pečovatelské centrum nabízí bohatou sadu 23 doplňků, mezi nimiž je hrnec s poklicí, talířek ve tvaru srdíčka s lžičkou na krmení, láhev na mléko, krabice se sušeným mlékem, šampón, teploměr a různé další doplňky. Dětičky se potěší i dostatečnému úložného prostoru na doplňky a díky kolečkům si domeček přesunou kamkoli budou chtít. Panenka není součástí balení.

Lavice na kreslení Magic Desk Smoby Kresli a smaž

Lavice na kreslení Magic Desk Activity od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka pro každé dítě od 2 let. Lavice s tabulí na kreslení je vyrobena v krásných barvách, které zaujmou každé dítě. Lavice Kresli a smaž v sobě skrývá originální tabuli, na kterou si dítě může vesele kreslit různé obrázky a pak je smazat. Malí umělci budou mít k dispozici praktickou smazatelnou fixku a hadřík na utírání tabule. Dítě získá široké pole působnosti, rozvíjí svůj talent i díky přiloženému bloku obrázků, které si vybarvuje.

Umělecká lavice má robustní a stabilní konstrukci. Dětská lavice má také šikovný úložný prostor nacházející se pod tabulí, kam si chlapci i dívky po hře odloží všechny umělecké potřeby. Praktická lavice disponuje navíc ještě další odkládací plochou nad tabulí, kde si dítě může odkládat pracovní pomůcky, se kterými právě pracuje. Pracovní plocha je vyhotovena tak, aby dětem poskytla správný úhel kreslení a malování. Pohodlné sedadlo v kombinaci s opěrkou nohou dopřeje dětem komfort při jejich tvorbě.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu150*71*71 cm
Celková výška71 cm
Rozměry balení80*24*63 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,1 kg
Barvafialová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...