Set domeček pro panenku Baby Nurse Doll's Play Center Smoby a noční úbor s plenami

Popis produktu

Set domeček pro panenku Baby Nurse a krásný noční úbor s plenkami je výborná sada hraček pro všechny pečlivé holčičky od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, učí se péče o druhých a rozvíjejí si sociální cítění. Sada hraček je v nabídce za sníženou cenu, takže při nákupu ušetříte a vaše děti se budou těšit z nových, nadčasových hraček. Výrobce Smoby spojuje v hračkách pravý francouzský design, bezpečnost a kvalitu díky nejmodernějším výrobním postupům.

Domeček pro panenku Baby Nurse Doll's Play Center Smoby trojkřídlý s 23 doplňky pro panenku

Dětský domeček pro panenku Baby Doll's Play Center je vynikající multifunkční hračka, která poskytuje dětem mimořádně velký prostor pro hry s panenkou. Domeček pro panenky je vhodný pro holčičky od 3 let a sestává ze tří hracích částí. Malá maminka může koupat svou panenku v koupelně s růžovou vaničkou, která je doplněna o sprchu z limitované Zlaté edice. Součástí domečku e i přebalovací pultík, který je hned vedle vaničky. Svou panenku holčička nakrmí v kuchyni v jídelní židli a pak ji může položit do postýlky, nad kterou je i kolotoč se srdíčky a ptáčky pro lepší spánek panenky. Domeček pro panenky je v krásných odstínech růžové, kterou doplňuje šedá barva. Pro tento domeček je vhodná panenka s maximální výškou 42 cm, která není součástí balení.

Dítě má v kuchyňce k dispozici umyvadlo a bohatou sadu 23 doplňků jako hrnec s poklicí, talířek ve tvaru srdíčka se lžičkou na krmení, láhev na mléko, krabici se sušeným mlékem, šampon, teploměr a různé další doplňky. Domeček v sobě skrývá i mikrovlnou troubu, ve které se dá rychle ohřát dobrota pro panenku. Domeček poskytne holčičce množství úložného prostoru na doplňky. Malá maminka jistě ocení i noční lampičku a fotorámeček, do kterého si může dát fotku spolu se svou panenkou. Výhodou dětského domečku pro panenky je jeho nenáročnost na prostor. Jednotlivé strany domku se dají snadno složit dohromady, je na kolečkách a jeho celkové rozměry v rozloženém stavu jsou 150*71*72 cm.

Noční úbor pro panenku 42 cm Baby Nurse Smoby

Smoby noční úbor pro panenku Baby Nurse je vhodný pro panenku s rozměrem 42 cm. Šatičky jsou vhodné pro každou princeznu, která se ráda stará o svou panenku, koupe ji, krmí, převléká a ukládá spát. Noční úbor pro panenku je podstatný, aby panenka nenastydla. Je proveden v pěkné barevné kombinaci bílé a růžové barvy se srdíčky a žlutými kytičkami. Úbor na noc pro dětskou panenku je vyroben z kvalitní a na dotek příjemné tkaniny. Děti se rády starají o svou panenku. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností. Převlékání panenky zvládnou už nejmenší děti od 3 let.

Sada plen Baby Nurse Smoby pro 42 cm panenku 4 kusy

Smoby set plenek Baby Nurse pro panenku na přebalování obsahuje 4 kusy plen, které jsou vhodné pro panenku s rozměry od cca 30–45 cm. Doplněk vhodný pro děti od 3 let. Je to skvělý doplněk pro děti, které se rády starají o svou panenku, přebalují ji, koupou, krmí nebo uspávají. Doplňky k panenkám rozvíjejí u dětí pocit odpovědnosti a péče o druhé.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu150*71*72 cm
Celková výška72 cm
Rozměry balení80*23*63 cm
Celková délka150 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,1 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné