Set domeček pro kočičku se zvukem Cat's House Veterinary Smoby a lékařský kufřík s 19 doplňky

Popis produktu

Domeček pro kočičku se zvukem Cat's House Veterinary a lékařský kufřík s 19 doplňky je perfektní sada hraček pro malé lékaře a lékařky již od 3 let. Nadčasový set hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky Smoby barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi několik dětí, kamarádi i sourozenci. Zahrají si s krásným domečkem a kočičkou s různými funkcemi a objevují použití různých lékařských pomůcek při hře na lékaře. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si logické myšlení, jemnou motoriku a představivost.

Domeček pro kočičku Cat's House Veterinary Smoby elektronický se zvuky a skluzavka s houpačkou a 6 doplňků

Domeček pro kočičku od francouzského Smoby si získá všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Pestrobarevný domeček s 2 patry v sobě skrývá praktickou houpačku, přenosný box, herní zónu se zavěšenou myškou, prostor na krmení a skluzavku, na jejímž konci se nachází odrážecí rampa. Z ní skočí po stisknutí tlačítka kočička rovnou k zavěšené myšce, za kterou se pokusí zachytit s tlapkou. V 6dílné sadě doplňků se nachází kartáč na česání zvířátka, se kterým se děti zahrají na kočičí kadeřníky, nastavitelné zrcátko, které se dá připnout k domku, lopatka, kočičí trus a miska na krmení s granulemi – kočička vydává zvuk, jakmile se k ní přiblíží.

Plyšová kočička se zvuky tak nabídne dětem ještě realističtější zážitky při péči o domácího mazlíčka! Naučí se o ni starat, krmit ji, česat ji, houpat ji, spouštět ji po skluzavce, uklízet po ní a díky přenosnému boxu si ji může brát s sebou na návštěvy a výlety, přičemž ji na konci dne nezapomene uložit ke spánku. Originální domeček s elektronickou kočičkou představuje vynikající dárek pro děti, které touží mít doma své vlastní zvířátko.

Zdravotnický kufřík pro sestřičku Baby Care Smoby s 19 doplňky a nálepkami

Zdravotnický kufřík pro sestřičku Baby Care z dílny francouzských designérů Smoby je vynikající souprava pro všechny budoucí doktory a sestřičky již od 3 let. V nadčasovém modro-bílém kufříku s lékařským vzorem se nachází sada 19 doplňků, díky kterým bude každé vyšetření pro děti velkou zábavou. Chlapci i dívky mezi nimi najdou samolepicí náplasti, brýle, lékařské záznamy a formuláře s nálepkami, stetoskop, teploměr, otoskop, reflexní kladívko pro zjištění motorických funkcí, dětský sirup, lžíci, mechanickou stříkačku a krém. Lehký kufřík disponuje praktickým držadlem, takže se dítě může kdykoliv vydat na návštěvu k malým pacientům a zahrát si na povolání pediatra.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem moderní hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*44*57 cm
Celková výška57 cm
Rozměry balení50*15*66 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,7 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Barvazelená
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...