Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a stůl Zahradník De Jardinage od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby obsahuje pohádkový domeček Máša a medvěd a stůl De Jardinage s doplňky. Zahradní domeček a stolek pro malé zahrádkáře vytvářejí spolu jedno fantastické zábavné centrum na hraní, které se hodí na každý dvůr nebo do zahrady. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo dává mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S nezbednou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství. Pohádkový domeček s tímto motivem a stůl na pěstování kytiček si zamiluje každé dítko již od 2 let. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, takže při jeho koupi potěšíte své ratolesti a ještě k tomu i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou zasadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jinými způsobem. Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná.

Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný i pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Dětský stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotem od 2 let

Dětský stůl De Jardinage od výrobce Smoby je nádherný stolek pro malé zahradníky. S rozměry 69*69*70 cm je to ideální hračka na hry venku pro děti od 2 let. S dětským zahradním stolem si zahrají kluci i holčičky. Součástí této outdoorové hračky je 5 květináčů v zářivých barvách, do kterých si děti mohou zasadit své květinky. Starat se o ně budou pomocí hrabiček, lopatky a konvičky, které také patří k zahradnické výbavě. Kromě toho je v balení i kbelík, 2 kroužky na květináče, které se zavěsí na plot stolku a 4 plastové hůlky, které se dají zapíchnout do květináčů a tak je ozdobí. Celkem obsahuje zahradní stůl De jardinage 15 doplňků.

Dětský stolek pro zahradníky je uprostřed rozdělen plotem zelené barvy, na který se dají pověsit květináče nebo zahradnické nářadí. Jedna strana stolu pro zahradníky je hluboká, dá se do ní nasypat zemina a zasadit květinky. Z druhé strany stolku jsou otvory na květináče a kbelík. Tam si děti mohou připravovat rostlinky před zasazením. Celý stůl je laděn v krásné zelené a červené barvě, výborně zapadne do každé zahrady nebo na dvůr či terasu. Stojí na 4 pevných plastových nohách, proto je velmi odolný a stabilní. Stůl navíc obsahuje speciální anti UV filtr, který zajistí, že jeho barvy zůstanou zářivé dlouhá léta.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Stůl i domeček Máša a medvěd jsou odolné a velmi kvalitní hračky. Domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy. Dětský stůl Zahradník přichází s 15 doplňky na péči o rostlinky. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i stolek na hraní mají odolnou konstrukci. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček Smoby.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...