Set domeček Pretty Forest hut Smoby s houpačkou a houpačka Tuleň od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního domečku Pretty Forest hut s houpačkou a skluzavkou a oboustranné houpačky Tuleň s vodotryskem pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech hnědé a zelené barvy. Hračky v setu se vzájemně barevně, jak designově, tak ideálně doplňují, a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Domeček pro děti Pretty Forest Hut se skluzavkou a houpačkou 2v1 od 2 let

Dětský domeček Forest Hut je domeček na zahradu vhodný na hru dětí od 2 let. Zahradní domek obsahuje skluzavku a houpačku, což z něj činí maximálně zábavnou zahradní hračku. Domeček Smoby má rozměry 220*220*160 cm. Skluzavka pro děti má délku 70 cm.

  • domeček se skluzavkou a houpačkou
  • délka skluzavky 70 cm
  • hmotnost balení 44,5 kg
  • rozměry 220*220*160 cm
  • od 2 let
  • houpačka s ochrannou ohrádkou
  • pohádkový motiv
  • kvalitní materiál

Smoby dětská oboustranná houpačka Tuleň s vodotryskem od 24 měsíců

Smoby dětská oboustranná houpačka Tuleň je provedena v krásné zářivé pastelové zelené barvě s červenými držáky a motivem tuleně. Má ergonomicky tvarovaná sedadla tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším čase houpání se. Je to houpačka, vhodná pro děti od 3 let. Dětská houpačka je doplněna o vodotrysk. Během horkých letních dnů se dá k otvoru na houpačce připojit hadice s vodou a děti mají o zábavu postaráno. Je to kvalitní plastová výrobek z odolného, ​​pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Její stabilita je zaručena díky svému tvaru. Dítě se může houpat i samo, tak že si sedne do středu houpačky. Rozměry produktu jsou 112*50*65 cm. Výška sedadla od země je 27 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set domečku Pretty Forest hut s houpačkou a skluzavkou a oboustranné houpačky Tuleň s vodotryskem potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozměry balení180*40*117 cm
Celková délka220 cm
Délka šmýkacej plochy70 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost44,6 kg / 49,2 kg
Nosnost50 kg/25 kg
Barvabéžová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...