Set domeček Pretty Forest Hut Smoby s houpačkou a kbelík set s kolečkem od 18 měsíců

Popis produktu

Set unikátního domečku Pretty Forest hut s houpačkou a skluzavkou, s kbelík setem a krásného dětského kolečka pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech zelené, hnědé a červené barvy. Set je složen z domečku Pretty Forest s houpačkou a skluzavkou, s kbelík setem a krásného dětského kolečka. Tyto se vzájemně jak barevně, tak i designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Domeček pro děti Pretty Forest Hut se skluzavkou a houpačkou 2v1 od 2 let

Dětský domeček Forest Hut je domeček na zahradu vhodný na hru dětí od 2 let. Zahradní domek obsahuje skluzavku a houpačku, což z něj činí maximálně zábavnou zahradní hračku. Domeček Smoby má rozměry 220*220*160 cm. Skluzavka pro děti má délku 70 cm.

  • domeček se skluzavkou a houpačkou
  • délka skluzavky 70 cm
  • hmotnost balení 44,5 kg
  • rozměry 220*220*160 cm
  • od 2 let
  • houpačka s ochrannou ohrádkou
  • pohádkový motiv
  • kvalitní materiál

Kolečko pro děti Picnic Écoiffier se dvěma koly od 18 měsíců červeno-zelené

Dětské kolečko Picnic Écoiffier je krásné červeno-zelené plastové kolečko. Kolečko pro děti s dvěma koly je vyrobeno z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky kterým je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry jsou výška 31,5 cm, hloubka 30 cm a délka 31,5 cm. Dětské kolečko je vhodné od 18 měsíců.

Velký kbelík set s konví Ryba Écoiffier 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier je set do písku s velkým kbelíkem, konví, sítkem, lopatkou, hráběmi a bábovičkou hvězdice. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Tento set svým provedením zaujme každého chlapce či dívku. Výborně se hodí na hru na pláži nebo na dětském pískovišti.

Dětský set do písku je proveden v krásné oranžovo-červené barvě s obrázkem rybičky. Všechny komponenty jsou vyrobeny z pevného a kvalitního plastu. Nářadí do písku je vhodné pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 27*20*33 cm.

Écoiffier a Smoby jsou francouzští výrobci, kteří vyrábějí kvalitní dětské hračky. Francouzské hračky splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier a Smoby vhodné i pro nejmenší děti. Hračky francouzských výrobců jsou vyrobeny s originálním designem, nejvyššími bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Pořiďte vašim ratolestem tuto cenově výhodnou sadu hraček do písku nebo do zahrady a zaručíte jim velkou zábavu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu220*160*163 cm
Celková výška163 cm
Rozměry balení180*40*117 cm
Celková délka220 cm
Délka šmýkacej plochy70 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost44,6 kg / 49,2 kg
Nosnost50 kg/25 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...