Set domeček Pretty Blue Smoby se zasouvací okenicí a dárek elektronický zvonek od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček domeček Pretty Blue a elektronický zvonek připraví všem dětem od 2 let hodně radosti a zábavy. Zvýhodněný set hraček vás potěší nejen sníženou cenou, ale i originálním a kvalitním provedením. Hračky v setu spolu ladí, takže se hodí do každé zahrady, v níž vytvoří zábavné dětské centrum. Hračky v setu se vyznačují pravým francouzským designem a díky anti UV filtru si zachovají krásné a zářivé barvy i po letech používání. Díky setu hraček si vaše děti budou hrát na čerstvém vzduchu dlouhé hodiny.

Dětský domeček Pretty Blue Smoby s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Pretty Blue má krásný design, který zaujme pozornost každého dítěte od 2 let. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domečku před vyblednutím a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Dětský domeček Pretty Blue od Smoby má jedinečnou zasouvací okenici zářivě modré barvy a mřížkované okno v krásné barevné kombinaci modré, šedé, zelené a bílé barvy.

Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Dětský domeček Pretty Blue má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Celý domeček je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř mnoho místa na hraní.

Hra v dětském domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domečku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzí v dětech představivost a scénky z pohádek. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu

Zvonek elektronický k dětským domečkům Smoby Natur, Pretty a Pillings od 18 měsíců

Elektronický zvonek je kompatibilní s domečky Natur, Pretty a Pillings. K dětskému domečku ho připevníte zcela jednoduše a dětičky si na něj mohou dokonce napsat jméno nebo něco nakreslit. Ne všechny domečky se vyrábějí zvonečky, takže dětičky nebo rodiče na ně musejí před návštěvou klepat. Díky tomuto doplňku ve tvaru zvonku budou děti ukryté v domečku stále slyšet vyzvánění. Zvonek má jednoduché šedé tlačítko, bílý prostor na jmenovku a malý reproduktor, který vydává zvuk jako realistický zvonek. Elektronický zvonek funguje na 2 AAA/LR03 baterie, které jsou součástí balení.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu99*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.