Set domeček Pretty Blue Smoby a skluzavka Toboggan KS s délkou 150 cm a multifunkční stolek

Popis produktu

Set hraček domek Pretty Blue, skluzavka Toboggan KS a multifunkční stolek je fantastická sada hraček pro děti. Všechny se k sobě výborně hodí, spolu vytvářejí maximálně zábavní hrací centrum pro děti. Tyto krásné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby, který ve svých hračkách spojuje francouzský cit pro krásu a jedinečnost s léty ověřenou kvalitou a zaručenou bezpečností. Hračky se dají využít během léta, děti se zahrají na čerstvém vzduchu a zabaví se dlouhé a dlouhé hodiny. Skluzavka, domeček a stolek s mlýnem jsou výborná sada hraček pro všechny aktivní, neposedné dětičky.

Dětský domeček Pretty Blue Smoby s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Pretty Blue má jedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat že vám bude doma překážet. Dětský domeček Pretty Blue od Smoby má jedinečné zasouvací okenici zářivé modré barvy a mřížkované okno v krásné barevné kombinaci modré, šedé. zelené a bílé barvy.

Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Dětský domeček Pretty Blue má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Celou domek je dotvořeny reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní.

Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Dětská skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby v modré a zelené barevné kombinaci je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Je velmi bezpečná díky své ergonomické tvarované ploše na klouzání zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy. Dětská skluzavka se dá jednoduše poskládat a znovu rozložit. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta.

Jedinečnou vlastností malé dětské skluzavky KS Toboggan je UV filtr, který chrání povrch plastu pro slunečním zářením. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, kde se dá napojit hadice a dítě se klouže na vodě například do svého bazénku. Děti se kloužou a mají svůj vlastní malý tobogán. Stupínky dětské skluzavky jsou protiskluzové, bezpečné jakož i její celá stabilita. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její šířka je 50 cm a délka od žebříku k sklouzne po zem je 125 cm.

Dětský stůl Voda & Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Součástí setu je kvalitní multifunkční stolek Sand & Water, který svou funkčností ideálně doplňuje možnosti domečku. Je také vyroben z kvalitních materiálů a jeho pestré barvy, ošetřené anti UV filtrem, jsou velmi pěkné na pohled. Stolek má oddělené dvě samostatné části, které mohou být libovolně využity buď jako skladovací prostor nebo prostor na hraní. Tyto části jsou vodotěsné, takže do nich lze napustit vodu a nasypat písek, což z obyčejného stolku rázem udělá kreativní prostor pro uplatnění fantazie.

Děti si mohou do písku napustit vodu veselým dávkovačem, který připomíná vodní mlýn a s pomocí přiložených báboviček, hrabiček, lodičky a lopatky vytvářet různé objekty a kreativní se hrát. Stolek lze zakrýt plastovými víky, čímž se z něj stane stůl s velkou pracovní plochou, která se hodí jako podložka na kreslení, hraní se s hračkami nebo jiné zábavné činnosti. Praktické otvory ve středu stolku umožňují upevnění slunečníku, aby se děti mohly hrát i na slunci bez rizika úpalu.

Všechny tyto úžasné hračky vám přináší renomovaný francouzský výrobce Smoby. Je výrobcem vysoce kvalitních a velmi zajímavých plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Je to plast sametový na dotek. Hračky splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti. Všechny dětské hračky od výrobce Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her chráněny před poraněním. Tento úžasný set dětského domečku, skluzavky a stolku s vodním mlýnem přichází v cenově výhodné nabídce, proto neváhejte a pořiďte ho svým ratolestem. Takovou skvělou hračkou jistě potěšíte všechny děti.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu99*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...