Set domeček Pretty Blue Smoby se zasouvací okenicí a hrací centrum Fun Center se skluzavkou od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček domeček Pretty Blue a hrací centrum Fun Center se skluzavkou je originální sada hraček pro chlapce i dívky od 2 let. Zvýhodněný set hraček vás potěší nejen sníženou cenou, ale i prvotřídním provedením. Hračky v setu spolu ladí, takže se hodí do každé zahrady, v níž vytvoří zábavné dětské centrum. Hračky v setu se vyznačují pravým francouzským designem a díky anti UV filtru si zachovají krásné a zářivé barvy i po letech používání. Díky setu hraček se vaše děti budou hrát na čerstvém vzduchu dlouhé hodiny.

Domeček Pretty Blue Smoby modro-zelený s UV filtrem s 3 okny, 2 žaluzie a 2 posuvné okenice od 2 let

Dětský domeček Smoby Pretty Blue má krásný design, který zaujme pozornost každého dítěte od 2 let. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domečku před vyblednutím a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Dětský domeček Pretty Blue od Smoby má jedinečnou zasouvací okenici zářivě modré barvy a mřížkované okno v krásné barevné kombinaci modré, šedé, zelené a bílé barvy.

Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Dětský domeček Pretty Blue má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Celý domeček je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř mnoho místa na hraní.

Hra v dětském domečku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domečku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzí v dětech představivost a scénky z pohádek. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu.

Hrací centrum Multisport Fun Center Smoby se 150 cm skluzavkou, basketbalem, fotbalem a piknikovým stolem od 2 let

Hrací centrum Fun Center je multifunkční hračka do zahrady, která je vhodná pro děti od 2 let. Sportovní centrum Smoby obsahuje skluzavku s délkou 150 cm, žebřík, basketbalový koš a fotbalovou branku. Dětské hrací centrum mohou děti využít i jako domeček díky piknikovému stolu a lavičkám.

 • hrací centrum na různé sporty
 • výška 176 cm
 • celkové rozměry 284*203*176 cm
 • hmotnost balení 31,9 kg
 • dvojité stěny
 • skluzavka s délkou 150 cm
 • basketbalový koš
 • výška podlaží 72 cm
 • fotbalová branka
 • piknikový stůl s rozměry 55*33 cm
 • lavičky u stolu s výškou 26 cm a šířkou 16 cm

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu99*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.