Set domeček Pretty Blue Smoby s letní kuchyňkou a židle KidChair zelená a modrá od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček domeček Pretty Blue a 2 židle KidChair je vynikající set hraček pro všechny děti od 2 let, které touží po pěkných zahradních hračkách. Set hraček je v nabídce za sníženou cenu, díky čemuž výrazně ušetříte a zároveň získáte kvalitní hračky. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a výborně zapadnou do každé zahrady. Hračky od francouzského Smoby jsou vhodné i pro hru více dětí a jejich povrch je ochráněn anti UV filtrem.

Dětský domeček Pretty Blue Smoby s letní kuchyňkou a zasouvací okenicí s UV filtrem od 2 let

Domeček Pretty Blue je zahradní domeček z odolného plastu vhodný pro děti od 2 let. Zahradní domeček pro děti má letní kuchyňku s dřezem a kohoutkem. Má jedny poloviční dveře, otvor na dveřích je vysoký 91 cm. Celkové rozměry domku jsou 145*110*127 cm. Domeček na zahradu má odolné dvojité stěny, zasouvací okenice na okně a je vhodný pro hru více dětí.

  • kvalitní plastový domeček
  • dvojité stěny
  • rozměry 145*110*127 cm
  • celková výška 127 cm
  • hmotnost balení 16,62 kg
  • francouzský výrobek
  • hra v domečku rozvíjí jazykové schopnosti dětí
  • ze sametově jemného plastu

Židle pro děti KidChair Smoby s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška 27 cm, od 18 měsíců zelená

Židle pro děti KidChair Smoby je dokonalá židlička pro dětičky od 18 měsíců. Její krásné barvy v kombinaci bílé a zelené jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židličku v zelené barvě může dítě používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domečky Smoby.

Židle pro děti KidChair Smoby s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška 27 cm, od 18 měsíců modrá

Dětská židle KidChair Smoby je oblíbená židlička pro dětičky od 18 měsíců. Její nádherné barvy v kombinaci bílé a modré jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židličku v modré barvě může dítě používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domečky Smoby.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu145*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení100*24*115 cm
Celková délka145 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14.12 kg / 16,62 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.