Cenově výhodný set hraček Smoby obsahuje dětský domeček Pretty Blue s kuchyňkou a pískoviště Motýl s vodotryskem. Hračky na zahradu se k sobě dokonale hodí, jsou to kvalitní francouzské výrobky.
Domeček Pretty Blue je zahradní domek z odolného plastu vhodný pro děti od 2 let. Zahradní domeček pro děti má letní kuchyňku s dřezem a kohoutkem. Má jedny poloviční dveře, otvor na dveřích je vysoký 91 cm. Celkové rozměry domečku jsou 145*110*127 cm. Domeček na zahradu má odolné dvojité stěny, zasouvací okenice na okně a je vhodný pro hru více dětí.
Pískoviště pro děti Motýl je dvoudílné pískoviště pro děti od 2 let. Pískoviště lze napojit na hadici s vodou, protože má svůj vlastní vodotrysk. Do jednoho pískoviště můžete dát písek a do druhého napustíte vodu. Rozměry pískoviště pro děti jsou 167*111*18 cm. Jeho objem je 95 litrů nebo 175 kg písku.
Zahradní hračky pro děti pocházejí od francouzského výrobce Smoby. Dětský domeček a pískoviště pro děti obsahují anti UV filtr, který chrání plast před vyblednutím. Hračky na zahradu jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který je sametově jemný.
Hračky Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako prevence před zraněním nejmenších dětí. Cenově výhodný set hraček je zárukou skvělé zábavy pro chlapce i dívky od 2 let.

| Věk | Od 24 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 145*110*127 cm |
| Celková výška | 127 cm |
| Rozměry balení | 100*24*115 cm |
| Celková délka | 110 cm |
| UV filtr | Ano |
| Dvojité stěny | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 14.12 kg / 16,62 kg |
| Barva | tyrkysová |
| Set produktů | Ano |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...