Set domeček Pretty Blue se zasouvací okenicí Smoby a skluzavka Toboggan XS a dárek elektronický zvonek od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček domeček Pretty Blue, skluzavka Toboggan XS a elektronický zvonek jako dárek je skutečně výjimečný set hraček pro děti od 2 let, které touží po vlastních hračkách do zahrady. Set hraček za sníženou cenu potěší nejen rodiče, kteří ušetří, ale i děti svou kvalitou a funkcemi. Hračky v setu spolu ladí, takže se hodí do každé zahrady, v níž vytvoří zábavné dětské centrum. Hračky v setu od Smoby se vyznačují pravým francouzským designem a díky anti UV filtru si zachovají krásné a zářivé barvy i po letech používání.

Dětský domeček Pretty Blue Smoby s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Pretty Blue má krásný design, který si získá přízeň každého dítěte na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domečku před vyblednutím a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let. Význam anti UV filtru je v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domečku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti.

Dětský domeček Pretty Blue od Smoby má pěknou zasouvací okenici zářivě modré barvy a mřížované okno v krásné barevné kombinaci modré, šedé, zelené a bílé barvy. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Dětský domeček Pretty Blue má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Celý domeček je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Hra v dětském domečku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí si v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci.

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců 

Součástí soupravy je i dětská skluzavka Toboggan XS, která patří mezi nejoblíbenější produkty z dětských skluzavek na trhu. Má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého sklouznutí. Má nosnost 20 kg. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XS je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomicky tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což lze využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu a tak mají děti na zahradě svůj vlastní soukromý tobogan. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Skluzavka je 125 cm dlouhá a 75 cm široká. 

Zvonek elektronický k dětským domečkům Smoby Natur, Pretty a Pillings od 18 měsíců

Elektronický zvonek je kompatibilní s domečky Natur, Pretty a Pillings. K dětskému domečku ho připevníte zcela jednoduše a dětičky si na něj mohou dokonce napsat jméno nebo něco nakreslit. Ne všechny domečky se vyrábějí zvonečky, takže dětičky nebo rodiče na ně musejí před návštěvou klepat. Díky tomuto doplňku ve tvaru zvonku budou děti ukryté v domečku stále slyšet vyzvánění. Zvonek má jednoduché šedé tlačítko, bílý prostor na jmenovku a malý reproduktor, který vydává zvuk jako realistický zvonek. Elektronický zvonek funguje na 2 AAA/LR03 baterie, které jsou součástí balení.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení102*38*116 cm
Celková délka111 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost17,1 kg / 21,0 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.