Set domeček Přátel se zahrádkou v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný s plotem a zahradním nářadím

Popis produktu

Domeček Přátel se zahrádkou, plotem a nářadím potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají na zahradníky. Hračky v setu od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier barevně a designově ladí, přirozeně zapadnou do každé zahrady. Rozšiřitelný domek dokáže růst spolu s dětmi – kdykoli k němu můžete dokoupit originální doplňky. Sada zahradních hraček umožní dětem posadit si vlastní květiny a bylinky, pravidelně je zalévat, čímž se přibližují světu dospělých a získávají pocit zodpovědnosti. Hravým způsobem získávají i pozitivní vztah k přírodě.

Domeček Přátel v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný 2 dveře s klíčem 6 oken 

Domeček Přátel v elegantních barvách potěší každé dítě již od 3 let. Prostorný domeček nabídne dětem velký prostor pro hraní, takže si uvnitř zahrají i se svými sourozenci či kamarády. Disponuje dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi a plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Pro malé pošťáky je připravena poštovní schránka, děti ocení i skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Přizpůsobitelné okenice zaručí, že budou mít uvnitř vždy příjemný vánek i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Domek působí realistickým dojmem, v zadní části se nad polovičními dveřmi nacházejí mříže s imitací ptačí budky. Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je velmi příjemný, sametový na dotek. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho vzhled se postará UV filtr, který spolehlivě ochrání barvy před vyblednutím. Domeček má dvojité plastové stěny, které odolávají i nepříznivému počasí. Rozměry domku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S plastovými díly a šrouby sestavíte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů.

Pískoviště a zeleninová zahrádka ke všem domečkům Square Garden Sandpit Smoby

Pískoviště a zeleninová zahrádka Square Garden Sandpit 2v1 představuje skvělou volbu pro všechny děti od 2 let, které si rády hrají na povolání zahradníků a farmářů. Multifunkční pískoviště umožňuje dětem plně využít svou kreativitu a fantazii při hře v písku nebo se v něm naučí vypěstovat své první květiny a chutnou zeleninu. Pískoviště se skládá ze 4 pevných a odolných plastových stěn v krásném šedém provedení s motivem šnečka, jeho součástí je také ochranná podložka, kterou izolujete pískoviště od země.

Do pískoviště se vejde až 75 kg písku, dítě si v něm zahraje se svými oblíbenými hračkami, učí se hloubit tunely, staví si hrady, rozvíjí si svoji fantazii a představivost. Při hře na zahradníky využijí děti prostor pískoviště jako zeleninovou zahrádku, do které se vejde 60 litrů zeminy. Pískoviště a zahrádka 2v1 je skvělým rozšířením ke všem domečkům Smoby, lze si s ním hrát i samostatně. Kompaktní rozměry 76*76*17 cm zaručí, že se pískoviště vejde i do menší zahrady.

Předzahrádka se dvěma květináči k domečku Smoby

Předzahrádka se dvěma květináči je jako stvořená pro dětičky, které rády pomáhají rodičům v zahradě a touží se starat o své vlastní květinky. Předzahrádku tvoří praktický plot, složený ze dvou částí v zelené barvě, který jednoduše umístíte před domeček. Na plotě jsou umístěny dva květináče v červené barvě, do kterých si děti mohou zasadit květinky, zalévají je a věnují jim každodenní péči. Rozměry předzahrádky jsou 58*58*40 cm a její montáž je rychlá a snadná.

Vozík s nářadím na zahradu Garden&Seasons Écoiffier se 6 doplňky od 18 měsíců

Vozík se zahradním nářadím Garden&Seasons od francouzského Écoiffier je kvalitní dětská hračka, vhodná pro všechny neposedné děti již od 18 měsíců. Dětský zahradní vozík je vyroben v pěkné modro-zelené barevné kombinaci z kvalitních plastových materiálů, takže se ihned zalíbí každému dítěti. Velká rukojeť ve vrchní části umožňuje snadnou manipulaci, vozík je stabilní, dá se snadno přesouvat díky dvěma pevným kolečkům. Ve vozíku najdou malí zahradníci sadu 6 doplňků, které jim usnadní práci na zahrádce. Mezi nimi jsou velké hrábě na listí, klasické hrábě, malá lopatka, motyka, kolík na sázení a konvička.

 Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Dětské kolečko Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je krásné tyrkysovo-zelené plastové kolečko, které potěší každé dítě již od 18 měsíců. Plastový materiál, použitý při výrobě, je na dotek příjemný a díky 2 předním kolům se kolečko snadno ovládá. Rukojeti jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce, dítě pociťuje jistotu a stabilitu při manipulaci s kolečkem a přepravování nákladu. Nízká váha kolečka pomůže při udržování rovnováhy. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry kolečka jsou 59*30*32 cm.

Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffier se zvukem a funkcemi od 18 měsíců

Dětská sekačka na trávu XL Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je výborná zahradní hračka pro všechny neposedné děti od 18 měsíců. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, s odolnými vlastnostmi. Její součástí je i otevíratelný koš na trávu, který lze na sekačku kdykoli připevnit. Stabilní a snadnou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, uzpůsobená pro dětské ruce. Při zatažení červeného startovacího lanka vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází červený palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Renomovaná francouzská značka Smoby přináší dětem kvalitní plastové hračky již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozměry balení118*25*59 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.