Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a vozík na tahání s dobrodružnou dráhou pro rozvoj pohybu a rovnováhy

Popis produktu

Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a vozík na tahání s dobrodružnou dráhou je vynikající sada hraček pro děti od 3 let. Set hraček nabízíme za akční cenu, díky které ušetříte více než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu od renomovaného výrobce Smoby jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zabaví se s nimi více dětí, sourozenci i kamarádi. Využijí je během celého roku, v interiéru i exteriéru.

Domeček Přátel Smoby rozšiřitelný s předzáhradkou a UV filtrem

Dětský domeček Přátel je krásný a prostorný dětský domeček, ve kterém si pohodlně zahraje několik dětí od 3 let. Je vyhotoven v krásných a jemných barvách doplněný pastelovou šedou, která zvýrazní zajímavé detaily. Při dotyku je plast dětského domku sametový a příjemný na dotek. Dvojité stěny domečku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i při výšce 172 cm. Celý domeček má půdorys 221*157 cm a před hlavním vchodem má malou předzahrádku s květináčem. Domeček dokážete kdykoli rozšířit o další doplňky z naší nabídky.

Zadní vchod domku pro děti se skládá ze dvou otevíratelných částí a je mřížkovaný. Množství oken dětského domečku zaručuje svěží vzduch a stín i během nejžhavějších dní. Okenice jsou otevíratelné. Na dveřích domku je elektronický zvonek, který vydává krásnou melodii a na dveřích je poštovní schránka. Stůl s lavicemi lze střídavě používat venku u domu nebo v interiéru jako jídelní koutek. Povrch dětského domečku obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy domečku před vyblednutím, a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let.

Vozík na tahání z cukrové třtiny Ocean Bio Sugar Cane Beach Cart Smoby

Potěšte své děti ekologickými hračkami z kolekce Smoby Green. Vozík na tahání z cukrové třtiny Ocean od francouzského výrobce Smoby představuje skvělý dárek pro všechny děti již od 18 měsíců. Vozík je vyhotoven s krásným motivem podmořského světa, který okouzlí chlapce a dívky na první pohled. Součástí vozíku je i 5dílná sada hraček do písku, ve které se nachází kyblíček, lopatka, hrabičky, bábovička ve tvaru plachetnice a sítko na přesýpání písku. Celá sada je vyrobena z pravé cukrové třtiny, takže je 100% recyklovatelná, přičemž plastový materiál sestává až z 90% organické složky, získané z rychle rostoucí cukrové třtiny, nezatěžující životní prostředí.

Dobrodružná dráha Adventure Course Smoby na rozvoj pohybových smyslů dětí od 24 měsíců

Dobrodružná dráha Adventure Course od francouzského výrobce Smoby přinese dětem od 2 do 6 let řadu příležitostí k procvičení pohybových schopností, reflexů, zlepšení prostorového vnímání a koordinace celého těla. Hravým způsobem přijdou na to, jak správně udržovat rovnováhu, přičemž se mohou těšit na různé úrovně obtížnosti, které jim nabídne dráha o celkové délce 3,5 metru a nosnosti až 50 kg.

Dráha se skládá z pevných a odolných plastových dílů, tvoří ji 4 chodníky a 4 opěrné body, které lze libovolně propojovat a kombinovat, takže se děti ani na chvíli nenudí. Využijí ji v interiéru i exteriéru, po celý rok si na ní mohou hrát a soutěžit se svými sourozenci a kamarády. Její povrch je chráněn anti UV filtrem, své krásné barvy si zachová i po letech používání a skvěle odolává vlivům počasí. Jednotlivé díly jsou protiskluzové, mají silné a odolné stěny. Tréninková dráha je vhodná i pro hru více dětí, které si vyzkoušejí svoji šikovnost při různých hrách.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,5 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvabílá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.