Set domeček Přátel s vodním stolem v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný se stříkající chobotnicí

Popis produktu

Domeček Přátel s vodním stolem a stříkající chobotnicí zabaví děti od 3 let na dlouhá léta. Hračky v setu barevně a designově ladí, vytvoří na vaší zahradě osvěžující herní centrum. Hračky od Smoby, Big a AquaPlay jsou zárukou evropské kvality a originálního designu. Rozšiřitelný domeček se sprchovou hlavicí dokáže růst spolu s dětmi, kdykoli k němu můžete dokoupit další doplňky. Vodní stůl s chobotnicí s vodotryskem připraví chlapcům a dívkám skvělé zážitky při objevování fyzikálních vlastností vody a navíc se výborně osvěží během horkých letních dnů.

Domeček Přátele v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný 2 dveře s klíčem 6 oken

Domeček Přátel v elegantních barvách potěší každé dítě již od 3 let. Prostorný domeček nabídne dětem velký prostor pro hraní, takže si uvnitř zahrají i se svými sourozenci či kamarády. Disponuje dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi a plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Pro malé pošťáky je připravena poštovní schránka, děti ocení i skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Přizpůsobitelné okenice zaručí, že budou mít uvnitř vždy příjemný vánek i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Domek působí realistickým dojmem, v zadní části se nad polovičními dveřmi nacházejí mříže s imitací ptačí budky. Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je velmi příjemný, sametový na dotek. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho vzhled se postará UV filtr, který spolehlivě ochrání barvy před vyblednutím. Domeček má dvojité plastové stěny, které odolávají i nepříznivému počasí. Rozměry domku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S plastovými díly a šrouby sestavíte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů.

Sprchová hlavice ke všem domečkům Shower 3in1 Smoby upevnitelná na zeď/na zem/do ruky od 24 měsíců

Sprchová hlavice Shower 3v1 od francouzského Smoby představuje skvělý doplněk ke všem zahradním domkům Smoby a zabaví se s ní děti od 2 let. Sprchová hlavice se jednoduše napojí na zahradní hadici a kluci a holky si užívají osvěžujícího proudu vody. Sprchovou hlavici lze upevnit na domeček, položit na trávník nebo ji děti mohou držet klasicky v rukou. Vodní trysky ve sprchové hlavici nabízí 2 módy stříkání vody: klasický a rotační, takže se děti mohou těšit na spoustu radostných chvil se svými kamarády a sourozenci. Zahradní hadice není součástí balení.

Vodní dráha stůl Amphie World Waterway AquaPlay s vodní houbou a vodní pumpou s loďkami a postavičkami

Vodní dráha Amphie World Waterway představuje skvělou vodní hračku pro děti již od 3 let. Stůl s vodní dráhou je vybaven modrou konvičkou na zalévání, žlutým kyblíkem, 2 plachetnicemi a 2 figurkami, takže se děti mohou těšit na hodiny skvělé zábavy. Čeká na ně velká ruční pumpa na přečerpávání vody a také je zaujme i houba s funkcí stříkající vody, se kterou si dokážou vytvořit vlastní vodopád. S touto osvěžující vodní dráhou se vaši nejmenší zabaví v interiéru i exteriéru, přes horké letní dny jim přinese příjemné osvěžení, disponuje konektorem pro připojení zahradní hadice. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá, je vodotěsná, ve spodní části se nachází otvor, díky kterému lze vodu ze stolku jednoduše vypustit.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu, usměrňují její tok, zjišťují princip fungování vodního kola a hrají si na námořníky. Plánují trasu každé loďky i s figurkami a naučí se, jak se co nejrychleji přeplavit z jednoho místa na druhé. Nádherné barvy na vodním stolku podněcují v dětech fantazii, vymýšlejí si vlastní příběhy a dobrodružství při plavbách se svými loďkami a figurkami. Vodní dráha pro děti stojí na 4 pevných a stabilních nohou, její oblé hrany zaručují dětem při hře bezpečnost. Po obvodu stolku se nacházejí také háčky, které děti využijí k zavěšení doplňků, které potřebují při své hře. Rozměry vodní dráhy jsou 100*58*90 cm.

Vodní hra chobotnice Aqua Nauti BIG se 4metrovým vodotryskem

Vodní hra chobotnice Aqua Nauti od německého BIG je originální zahradní hračka, která zaujme chlapce i dívky již od 3 let. Po napojení stříkající chobotničky na běžnou zahradní hadici, vyletí její čepice do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti na tlaku vody. Už během stoupání se čepice chobotničky začne točit a tak poskytne všem dětem v okolí příjemný a chladivý relax. Chobotnička je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, její realistická chapadla poskytují extra stabilitu proti převrácení a svůj nádherný vzhled si zachová i po letech používání díky UV filtru, který chrání barvu před vyblednutím. Stříkající vodní chobotnička má rozměry 45*45*45 cm.

Renomovaná francouzská značka Smoby přináší dětem kvalitní plastové hračky již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozměry balení118*25*59 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.