Set domeček Přátel se stanem 2v1 na zahradu a do pokoje Friends House Evo Playhouse Smoby v elegantních barvách rozšiřitelný

Popis produktu

Domeček Přátel se stanu 2v1 Teepee představuje skvělý dárek pro děti od 3 let. Hračky v setu barevně a designově ladí, vytvoří na vaší zahradě originální herní centrum. Hračky Smoby jsou zárukou špičkové kvality a moderního designu. K rozšiřitelnému domku můžete kdykoli dokoupit další doplňky a výškově nastavitelný indiánský stan umožní dětem zahrát si na indiány a kovboje nejen na zahradě, ale také v dětském klidu. Francouzské hračky všestranně rozvíjejí schopnosti vašich dětí a podporují jejich kreativitu.

Domeček Přátel v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný 2 dveře s klíčem 6 oken 

Prostorný domeček Přátel Friends House Evo Playhouse v elegantních barvách okouzlí chlapce a dívky již od 3 let. Díky svým mimořádným rozměrům nabídne dětem rozsáhlý prostor pro hraní, takže se do něj vejdou i se svými sourozenci a kamarády. Je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi, předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Na fasádě domku se nachází také praktická otevírací poštovní schránka, děti si užijí skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a dokáží si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Domeček působí velmi realisticky, v zadní části se nad polovičními dveřmi nacházejí mříže s imitací ptačí budky. Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je velmi příjemný, sametový na dotek. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho nádherný vzhled se postará UV filtr, který spolehlivě ochrání barvy před vyblednutím. Domeček má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i nepříznivému počasí. Rozměry domečku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S velkými plastovými díly a šrouby poskládáte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů.

Stan přírodní Indoor&Outdoor Teepee Evolutive Smoby výškově nastavitelný  

Přírodní stan Teepee Evolutive je moderní hrací stan, který dokáže růst spolu s vašimi dětmi od 2 do 8 let. Díky robustním dvojitým stěnám z odolného plastu je vhodný do interiéru i exteriéru. Jeho povrch je chráněn anti UV filtrem, díky kterému odolává slunečnímu záření, takže si i po letech zachová své krásné barvy. Indiánské teepee je vybaveno vstupem se zeleným závěsem, který lze snadno mýt navlhčeným hadříkem. Integrovaný závěs je opatřen suchým zipem pro rychlé uzavření vstupu do stanu. Rodiče ocení možnost nastavení výšky stanu v závislosti na věku dítěte nebo okolního prostoru.

Pro využití stanu v interiéru lze rozložit v rozměrech 121*127 cm, přičemž výška stanu dosahuje 159 cm. Pro starší děti nebo pro exteriérové použití dokážete upravit rozměry na 140*147 cm, s celkovou výškou 184 cm. Jednotlivé plastové části stanu lze snadno složit díky důmyslnému systému zásuvných dílů a velkých plastových šroubů. Váha stanu je pouhých 13 kg, snadno se čistí a přenáší. Stěny jsou vybaveny designovými otvory, díky čemuž do stanu proudí čerstvý vzduch i během horkých letních dnů. Zároveň se díky nim vytváří působivý efekt slunečních paprsků.

Smoby je špičkový francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozměry balení118*25*59 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.