Set domeček Přátel se sportovními hrami v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný se zmrzlinou

Popis produktu

Domeček Přátel se sportovními hrami a zmrzlinou představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Francouzské hračky Smoby a Écoiffier v setu barevně a designově ladí, stanou se přirozenou součástí každé zahrady. Domeček roste spolu s dětmi, dokážete k němu dokoupit další doplňky a sada sportovních her hravým způsobem rozvíjí sportovní talent dítěte. Chlapci a dívky si zasoutěží při různých disciplínách, zlepšují si koordinaci ruka-oko a naučí se odhadovat vzdálenosti. Po sportování mohou relaxovat v domečku a zahrát si hru na povolání zmrzlinářů.

Domeček Přátel v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný 2 dveře s klíčem 6 oken

Domeček Přátel v elegantních barvách potěší každé dítě již od 3 let. Prostorný domeček nabídne dětem velký prostor pro hraní, takže si uvnitř zahrají i se svými sourozenci či kamarády. Disponuje dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi a plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Pro malé pošťáky je připravena poštovní schránka, děti ocení i skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Přizpůsobitelné okenice zaručí, že budou mít uvnitř vždy příjemný vánek i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Domeček působí realisticky, v zadní části se nad polovičními dveřmi nacházejí mříže s imitací ptačí budky. Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je velmi příjemný, sametový na dotek. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho nádherný vzhled se postará UV filtr, který spolehlivě ochrání barvy před vyblednutím. Domeček má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i nepříznivému počasí. Rozměry domečku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S plastovými díly a šrouby sestavíte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů.

Sportovní set na zahradu Sport Sets Écoiffier 6 druhů her

Sportovní set na zahradu Sport Sets od francouzského Écoiffier představuje skvělou sadu sportovních her, se kterou se zabaví chlapci a dívky již od 3 let. Souprava her v sobě zahrnuje klasické hry – kuželky, golf, míčky v kelímku, házení kruhů, chytání kachniček na udici a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít na zahradě a na dvoře, ale také v interiéru.

Zmrzlina 100% Chef Écoiffier s kornoutkem

Zmrzlina 100% Chef potěší všechny kuchaře a kuchařky již od 18 měsíců. Dětská zmrzlina spolu s kornoutem je vyrobena z kvalitního a odolného plastového materiálu. Zmrzlina pro děti a kornoutek jsou téměř k nerozeznání od skutečné zmrzliny s kornoutkem, takže hra s nimi bude pro děti mnohem zábavnější. Zmrzlina pro děti je věrnou napodobeninou těch nejoblíbenějších ovocných zmrzlin. Kopečky zmrzlinky mají růžovou, zelenou a červenou barvu, přesně jako skutečná punčová, jahodová a jablečná zmrzlina. Kornouty jsou rovněž k nerozeznání od těch reálných, součástí sady je i praktická žlutá naběračka.

Francouzský výrobce Smoby přináší dětem kvalitní plastové hračky již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozměry balení118*25*59 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.