Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a velká vodní dráha AquaPlay na zahradu

Popis produktu

Domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a velká vodní dráha AquaPlay na zahradu jsou tím nejlepším dárkem pro všechny kreativní a neposedné děti od 3 let. Sadu hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, takže ušetříte více než při koupi samostatných hraček. Hračky v setu designově a barevně ladí, spolu vytvoří na zahradě osvěžující herní komplex, dají se využívat celoročně – v exteriéru i interiéru. Výhoda domku Smoby je jeho rozšiřitelnost, takže k němu budete moci kdykoli dokoupit další skvělé doplňky. Hračky od francouzského Smoby a švédské značky AquaPlay jsou zárukou prvotřídní evropské kvality, vydrží bavit děti po dlouhá léta.

Domeček Přátel s předzahrádkou prostorný Neo Friends House Smoby rozšiřitelný

Nejnovější domek Přátel Neo Friends House od francouzského výrobce Smoby se vyznačuje nejnovějším designem a množstvím skvělých doplňků, které potěší všechny děti již od 3 let. Díky své velikosti nabídne chlapcům a dívkám mimořádně velký prostor na hraní. Je vybaven dvojitou střechou s komínem, 2 polovičními dveřmi s otvory pro dopisy od pošťáka a 6 okny s 2 otevíratelnými okenicemi. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů, rovněž ocení i piknikový stolek, který se dá používat z vnitřní i vnější strany domku.

Domeček je rozšiřitelný o tyto doplňky:

  • letní kuchyňka s příslušenstvím
  • plné uzamykatelné dveře s klíčkem s otvorem na poštu
  • okapová roura s barelem na dešťovou vodu
  • plastová podlaha (3 sety)
  • solární lampa
  • slunečník připojitelný na piknikový stolek

Pro každou veselou návštěvu je připraven elektronický zvonek, který se napájí bateriemi typu 2xAAA (nejsou součástí balení). U domku čeká na malé zahradníky předzahrádka s květináči, ve kterých si budou pěstovat květiny a bylinky. K dispozici budou mít i další květináč, který ozdobí přední průčelí. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch ve tvaru reliéfu ze dřeva a kamene okouzlí každé dítě, přičemž je potěší také obrázek ve tvaru kočičky, pejska či ptáčků. Rozměry tohoto domku jsou 217*171*172 cm, přičemž jeho celková výška je 172 cm.

Vodní dráha Gigaset AquaPlay extra velká s 11 loďkami 8 figurkami přehradou a jeřábem

Vodní dráha Gigaset od AquaPlay je vynikající volbou pro všechny zvídavé děti od 3 let. Extra velká dráha nabídne dětem sadu 11 loděk, 8 figurek, vodní přehradu, jeřáb, mlýn a spoustu dalších doplňků, se kterými se zabaví na dlouhé roky. Rozměry tohoto vodního centra jsou 330*330*25 cm. Děti budou nadšené množstvím vodních kanálů, zatáček, přičemž na ně čeká uprostřed dráhy i kruhový objezd. Při skládání si zahrají na povolání inženýrů a konstruktérů, po sestavení si budou užívat hru s lodičkami a objevovat fyzikální vlastnosti vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu pomocí vodního kola, usměrňují její tok a hrají si na námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatní svoje nápady. Plaví se s loďkami, přečerpávají vodu do vodní nádrže a využívají velký transportní jeřáb pro ukládání materiálu, přičemž pro menší loďky využijí i klasický mini-jeřáb. Plánují trasu každé loďky i s figurkami a zjišťují, jak se co nejrychleji přeplavit z jednoho místa na druhé. Obojživelná loďka se na vodní hladinu dostane pomocí nástupní plošiny, děti potěší i most přes vodní kanál.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,5 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvabílá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.