Popis produktu

Domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a velká vodní dráha AquaPlay na zahradu spolu tvoří vynikající zahradní set hraček, který si ihned oblíbí chlapci i děvčata již od 3 let. Sadu hraček získáte za akční cenu, takže ušetříte více než při koupi samostatných hraček. Hračky v setu designově a barevně ladí, spolu vytvoří na zahradě a dvoře osvěžující herní komplex, dají se však využít i v interiéru. Domeček Smoby je navíc rozšiřitelný, takže k němu budete moci kdykoli dokoupit další zábavné doplňky. Hračky od francouzského Smoby a švédské značky AquaPlay jsou zárukou špičkové evropské kvality a originálního designu.

Domeček Přátel s kuchyňkou prostorný Neo Friends House Smoby rozšiřitelný

Domeček Přátel Neo Friends House od francouzského výrobce Smoby se vyznačuje nejmodernějším designem a skvělými doplňky, který si oblíbí všechny děti již od 3 let. Je vybaven dvojitou střechou s komínem, 2 polovičními dveřmi s otvory pro dopisy od pošťáka a 6 okny s 2 otevíratelnými okenicemi. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a velkou radost jim udělá i piknikový stolek, který se dá použít z vnější i vnitřní části domku.

Domeček je rozšiřitelný o tyto doplňky:

  • předzahrádka s květináči
  • plné uzamykatelné dveře s klíčkem s otvorem na poštu
  • okapová roura s barelem na dešťovou vodu
  • plastová podlaha (3 sety)
  • solární lampa
  • slunečník připojitelný na piknikový stolek

Pro návštěvy je připraven elektronický zvonek, který se napájí bateriemi typu 2xAAA (nejsou součástí balení). Součástí domečku je také letní kuchyňka se 17 doplňky, takže si děti zahrají na kuchaře. Přední průčelí domku zdobí květináč, ve kterém si zahradníci mohou pěstovat vlastní kytičky a bylinky. Domek má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 217*155*172 cm, přičemž jeho celková výška je 172 cm.

Vodní dráha Gigaset AquaPlay extra velká s 11 loďkami 8 figurkami přehradou a jeřábem

Vodní dráha Gigaset od AquaPlay je vynikající volbou pro všechny zvídavé děti od 3 let. Extra velká dráha nabídne dětem sadu 11 loděk, 8 figurek, vodní přehradu, jeřáb, mlýn a spoustu dalších doplňků, se kterými se zabaví na dlouhé roky. Rozměry tohoto vodního centra jsou 330*330*25 cm. Děti budou nadšené množstvím vodních kanálů, zatáček, přičemž na ně čeká ve středu dráhy i kruhový objezd. Při skládání si zahrají na povolání inženýrů a konstruktérů, po sestavení si budou užívat hru s lodičkami a objevovat fyzikální vlastnosti vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru.

Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, víří vodu pomocí vodního kola, usměrňují její tok a hrají si na námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatní svou nápady. Plaví se s loďkami, přečerpávají vodu do vodní nádrže a využívají velký transportní jeřáb pro ukládání materiálu, přičemž pro menší loďky využijí i klasický mini-jeřáb. Plánují trasu každé loďky i s figurkami a zjišťují, jak se co nejrychleji přeplavit z jednoho místa na druhé. Obojživelná loďka se na vodní hladinu dostane pomocí nástupní plošiny, děti potěší i most přes vodní kanál.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.