Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a kočárek Cybex 3v1 trojkombinace s Corolle panenkou s 20 zvuky a 8 funkcemi

Popis produktu

Domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a kočárek Cybex 3v1 s Corolle panenkou se zvuky a funkcemi spolu představují fantastickou soupravu hraček, která bude vaše děti těšit po dlouhá léta. Sadu hraček získáte za akční cenu, takže ušetříte více než při koupi samostatných hraček. Hračky v setu všestranně rozvíjejí vaše děti, hrají si hry na různá povolání a starají se o panenku, takže se originálním způsobem přibližují světu dospělých. Domeček Smoby je navíc rozšiřitelný, takže ho budete kdykoliv moci rozšířit o další zábavné doplňky. Hračky od francouzského Smoby a Corolle se vyznačují nezaměnitelným designem a nejvyšší evropskou kvalitou.

Domeček Přátel s kuchyňkou prostorný Neo Friends House Smoby rozšiřitelný

Domeček Přátel Neo Friends House od francouzského výrobce Smoby se vyznačuje nejmodernějším designem a skvělými doplňky, který si oblíbí všechny děti již od 3 let. Je vybaven dvojitou střechou s komínem, 2 polovičními dveřmi s otvory pro dopisy od pošťáka a 6 okny s 2 otevíratelnými okenicemi. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a velkou radost jim udělá i piknikový stolek, který se dá použít z vnější i vnitřní části domku.

Domeček je rozšiřitelný o tyto doplňky:

 • předzahrádka s květináči
 • plné uzamykatelné dveře s klíčkem s otvorem na poštu
 • okapová roura s barelem na dešťovou vodu
 • plastová podlaha (3 sety)
 • solární lampa
 • slunečník připojitelný na piknikový stolek

Pro návštěvy je připraven elektronický zvonek, který se napájí bateriemi typu 2xAAA (nejsou součástí balení). Součástí domečku je také letní kuchyňka se 17 doplňky, takže si děti zahrají na kuchaře. Přední průčelí domku zdobí květináč, ve kterém si zahradníci mohou pěstovat vlastní kytičky a bylinky. Domek má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 217*155*172 cm, přičemž jeho celková výška je 172 cm.

Kočárek trojkombinace Cybex Landau 3in1 Priam Corolle pro 42 cm panenku

Díky kočárku Cybex Landau 3v1 Priam od francouzské značky Corolle získají děti krásné zážitky při procházkách se svou panenkou. Kočárek v trojkombinaci vypadá jako skutečný kočárek pro miminko, působí realisticky a je dokonale propracovaný do toho nejmenšího detailu. Kočárek pro panenku s velikostí 42 cm má skládací stříšku, kterou malí rodiče jistě ocení a zamilují si také moderní design v unisex šedé barvě. S tímto jedinečným kočárkem v trojkombinaci se budou vaše děti cítit jako skuteční rodiče.

Kočárek je jako stvořený na procházky s panenkou a umožňuje dětem vybrat si ze tří možností poskládání: sportovní kočárek, hluboký kočárek nebo vanička, která je vhodná i pro přenos panenky. Kočárek vyrobený z prvotřídních materiálů má čtyři tichá kolečka, přičemž přední kolečka jsou otočná, díky čemuž je kočárek stabilní a snadno manipulovatelný. Hluboký kočárek disponuje sklápěcí stříškou a úložným prostorem, kam si děti mohou uložit nejen oblíbené hračky, ale i doplňky, které jim pomohou lépe se postarat o svou milovanou panenku. Kočárek se dá velmi rychle a jednoduše složit a přeměnit do jiné polohy, nezabírá mnoho místa.

Panenka Lucille Interactive Mon Grand Poupon Corolle 42 cm s 20 zvuky a 8 funkcemi

Originální panenka Lucille Interactive Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle bude vašemu děťátku od 3 let dělat společnost od rána do večera. Jako jediný e-shop na trhu do náruče vašeho děťátka vložíme krásnou panenku s množstvím zvuků a funkcí, které promění každou hru s panenkou na jedinečný zážitek. Krásná modrooká panenka Lucille dokáže díky svým interaktivním funkcím reagovat na péči děťátka a jeho doteky jako skutečné miminko. Panenka s dokonale propracovanými detaily a asymetrickou tvářičkou vydává 20 zvuků a má až 8 interaktivních funkcí:

 • při stisknutí levé dlaně žvatlá
 • po stisknutí levého chodidla se směje
 • když jí děťátko pohladí pravé chodidlo, panenka kýchá nebo vypráví
 • když jí k ústům přiložíte dudlík nebo láhev, panenka se přisaje
 • když jí vezmete láhev a pohladíte její záda, panenka si odříhne
 • během pláče dítko panenku utiší tak, že jí na bříško položí medvídka, čímž se spustí ukolébavka
 • pláč panenky můžete utišit i houpáním v náručí
 • po pohlazení tvářičky panenka vydá zvuk polibku

Panenka Lucille v krásném růžovém pyžamu s čelenkou má dokonce modré mrkací oči, které se během spánku zavírají. Každou hru s touto panenkou umocní i čtyři doplňky, které děti využijí během péče – bryndák, láhev na mléko, chrastítko a plyšový medvídek. Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Tým designérů panenkám Corolle vdechuje život v malém romantickém městečku Langeais ve francouzské oblasti Loire Valley. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.