Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a houpačka slon s balančním kuželem pískoviště-houpačka-skluzavka-prolézačka-bazén

Popis produktu

Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a houpačka slon s balančním kuželem a míčky potěší a zabaví všechny chlapce a dívky již od útlého věku. Sadu hraček získáte za zvýhodněnou cenu, takže ušetříte více než při koupi samostatných hraček. Hračky v setu designově a barevně ladí, jsou vyhotoveny z prvotřídních materiálů a spolu vytvoří multifunkční herní centrum na zahradě. Domeček Smoby je navíc rozšiřitelný, takže ho budete kdykoliv moci rozšířit o další zábavné doplňky. Hračky od francouzského Smoby a německého BIG jsou zárukou špičkové evropské kvality a originálního designu.

Domeček Přátel s kuchyňkou prostorný Neo Friends House Smoby rozšiřitelný

Domeček Přátel Neo Friends House od francouzského výrobce Smoby se vyznačuje nejmodernějším designem a skvělými doplňky, který si oblíbí všechny děti již od 3 let. Je vybaven dvojitou střechou s komínem, 2 polovičními dveřmi s otvory pro dopisy od pošťáka a 6 okny s 2 otevíratelnými okenicemi. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a velkou radost jim udělá i piknikový stolek, který se dá použít z vnější i vnitřní části domku.

Domeček je rozšiřitelný o tyto doplňky:

  • předzahrádka s květináči
  • plné uzamykatelné dveře s klíčkem s otvorem na poštu
  • okapová roura s barelem na dešťovou vodu
  • plastová podlaha (3 sety)
  • solární lampa
  • slunečník připojitelný na piknikový stolek

Pro návštěvy je připraven elektronický zvonek, který se napájí bateriemi typu 2xAAA (nejsou součástí balení). Součástí domečku je také letní kuchyňka se 17 doplňky, takže si děti zahrají na kuchaře. Přední průčelí domku zdobí květináč, ve kterém si zahradníci mohou pěstovat vlastní kytičky a bylinky. Domek má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 217*155*172 cm, přičemž jeho celková výška je 172 cm.

Houpačka pro děti Slon BIG s pohyblivýma ušima od 1–5 let

Dětská houpačka Slon BIG je kvalitní houpačka pro všechny děti od 1 roku. Je vyhotovena v krásné barevné kombinaci šedé, zelené a oranžové. Má ergonomicky tvarované oranžové sedadlo, na kterém děťátko sedí pohodlně a neunaví se ani po dlouhých chvílích houpání. Houpačka pro děti má veselý tvar slona s pohyblivými oušky, které zároveň slouží jako držadla. Celková délka houpačky je 85 cm a její celková výška je 50 cm. Houpačka je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, který je odolný, pevný a zároveň jemný k dětským ručkám.

Díky svému tvaru je houpačka stabilní a poskytuje dětem bezpečnou zábavu. Je jako stvořená na houpání v zahradě, ale má praktické rozměry a hodí se i do každého dětského pokojíčku. Houpačka má hmotnost 4,9 kg, takže se dá bez problémů přenášet z pokoje na zahradu, či v kufru auta, aby ji děťátko mělo všude s sebou. Dětská houpačka Slon od německého výrobce hraček BIG má nosnost 50 kg a je vhodná pro všechny děti od 1 do 5 let.

Balanční kužel s polštářem Cosy BIG houpačka-skluzavka-prolézačka-pískoviště-bazén od 12 měsíců

Balanční kužel s polštářem Cosy je vynikající houpačka a zároveň pohybová pomůcka od německého výrobce BIG a potěší všechny děti již od 12 měsíců. Hlavní předností kužele je správně rozvíjení dětské motoriky a rovnováhy přirozeným a hravým způsobem. Kužel je speciálně tvarován tak, že se v něm dětičky cítí bezpečně, připomíná jim náruč rodičů. Kužel využijí děti především jako houpačku, která jim umožní houpat se do všech stran. Při houpání si procvičují správné držení těla, vypěstují si smysl pro rovnováhu. Zároveň si zpevní svalstvo na rukou i nohou. S balančním pomůckou od BIG se u dětí rozvíjí obratnost a vnímavost při každé změně polohy.

Balanční kužel dětem umožňuje kromě houpání i kolébání, točení, mohou si v něm hrát s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo či skluzavku. Dětský kužel najde uplatnění v interiéru i exteriéru – poslouží jako bazének, pískoviště nebo prolézačka. Byl navržen tak, aby dokonale naplňoval potřeby dětí z fyzického i psychologického hlediska. Chlapci i dívky si s kuželem nejen výborně zahrají, ale i zacvičí. Každý rodič ihned ocení jeho praktičnost, všestrannost a benefity pro své ratolesti.

Míčky plastové v síťce Dohány 6,5 cm barevné 60 kusů

Pestrobarevná plastová sada 60 míčků potěší všechny chlapce a dívky. Nádherně barevné míčky pocházejí od kvalitního evropského výrobce Dohány, jehož produkty již dlouhá léta přinášejí dětem radostné zážitky. Míčky z plastu jsou vhodné do suchého bazénu, ohrádky, nafukovacího hradu či dětského koutku, dají se využít v interiéru i exteriéru. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou při výrobě takových míčků dostupné – splňují všechny bezpečnostní standardy Evropské unie. Mají pevné pružné stěny a vydrží s vaším dítětem opravdu dlouhou dobu, jejich průměr je 6,5 cm, jsou baleny v praktické síťce. Děti se s nimi výborně zabaví, zrelaxují, učí se rozeznávat jednotlivé barvy a zlepšují si jemnou motoriku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.