Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a dřevěné krmítko pro ptáčky s herbářem na květiny

Popis produktu

Připravte svým dětem léto plné kreativní zábavy! Domeček Přátel Smoby s kuchyňkou, dřevěné krmítko pro ptáčky a herbář na květiny je fantastická sada hraček, které naplno prověří šikovnost a fantazii dětí již od 3 let. Sadu hraček získáte za akční cenu, takže ušetříte více než při koupi samostatných hraček. Nadčasové hračky od německého výrobce Eichhorn si děti od 6 let dokáží samy poskládat a vymalovat. Domeček Smoby zas překvapí děti svou rozšiřitelností, protože se k němu dají kdykoliv dokoupit další doplňky, se kterými děti objevují nové herní možnosti. Tyto kvalitní evropské hračky pomáhají dětem objevovat svět přírody.

Domeček Přátel s kuchyňkou prostorný Neo Friends House Smoby rozšiřitelný

Domeček Přátel Neo Friends House od francouzského výrobce Smoby se vyznačuje nejmodernějším designem a skvělými doplňky, který si oblíbí všechny děti již od 3 let. Je vybaven dvojitou střechou s komínem, 2 polovičními dveřmi s otvory pro dopisy od pošťáka a 6 okny s 2 otevíratelnými okenicemi. Děti tak budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a velkou radost jim udělá i piknikový stolek, který se dá použít z vnější i vnitřní části domku.

Domeček je rozšiřitelný o tyto doplňky:

  • předzahrádka s květináči
  • plné uzamykatelné dveře s klíčkem s otvorem na poštu
  • okapová roura s barelem na dešťovou vodu
  • plastová podlaha (3 sety)
  • solární lampa
  • slunečník připojitelný na piknikový stolek

Pro návštěvy je připraven elektronický zvonek, který se napájí bateriemi typu 2xAAA (nejsou součástí balení). Součástí domečku je také letní kuchyňka se 17 doplňky, takže si děti zahrají na kuchaře. Přední průčelí domku zdobí květináč, ve kterém si zahradníci mohou pěstovat vlastní kytičky a bylinky. Domek má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 217*155*172 cm, přičemž jeho celková výška je 172 cm.

Dřevěné krmítko pro ptáčky Outdoor Feeding House Eichhorn Sestav a vymaluj – se štětcem a barvami

Dřevěné krmítko pro ptáčky Outdoor Feeding House od německého výrobce Eichhorn je špičková hračka, která potěší všechny šikovné děti již od 6 let. Nadčasové krmítko je vyrobeno z kvalitního lipového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. V tvůrčí sadě Sestav a vymaluj, najdou chlapci a dívky štětec a 6 barev, se kterými snadno vymalují krmítko přesně podle svých představ. Rozhodnou se, jaká barva je nejvhodnější pro střechu, na boční strany mohou namalovat ptáčky, vše záleží jen na jejich fantazii a šikovnosti.

Při práci s krmítkem si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost, zabaví se s ním na dlouhé hodiny. Po sestavení získají krásné krmítko o rozměrech 14*14*24 cm, do kterého mohou nasypat ptačí zob. Krmítko lze klasicky zavěsit na stěnu nebo na strom na šňůrce. Stavebnice krmítka má příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšuje aktivitu jeho mozku, formuje jeho osobnost, dovednosti i schopnosti.

Dřevěný lis na květiny Herbal Outdoor Leaf Press Eichhorn 'sestav a vymaluj' s barvami

Přibližte svým dětem přírodu díky originálnímu dřevěnému lisu na květiny Herbal Outdoor Leaf Press, který přichází od špičkového německého výrobce Eichhorn. Tato kreativní hračka je výborný dárek pro všechny děti od 6 let, které mají rády svět květin a rostlin. Vlastními silami si mohou poskládat dřevěný lis, vyrobený z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. V tvůrčí sadě "Sestav a vymaluj" najdou chlapci a dívky štětec a 6 barev, se kterými si na lis namalují veselé obrázky. Při stavění lisu si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost, zabaví se s ním na dlouhé hodiny.

Po sestavení získají originální lis o rozměrech 19*19 cm, do kterého si mezi kartony uloží rostlinky, které si chtějí vylisovat a později uložit do svého herbáře. Jednoduchá konstrukce lisu jim umožní snadnou manipulaci. Stavebnice lisu má příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšuje aktivitu jeho mozku, formuje jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Vyznačuje se originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Německý výrobce Eichhorn již více než 60 let přináší chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.