Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a vodní dráha MegaBridge s přehradou lodí a 2 plachetnicemi

Popis produktu

Hledáte zábavné a poučné hračky pro své malé neposedy? Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou, vodní dráha MegaBridge se 2 plachetnicemi a lodí je oblíbená sada hraček pro všechny děti od 3 let. Set hraček můžete získat za sníženou cenu, jelikož při koupi setu výrazně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a poskytnou vašim dětem spoustu zábavy. Předností dětského domečku v setu od Smoby je také povrchová úprava s anti UV filtrem, díky kterému si zachová krásné a zářivé barvy dlouhá léta. Set hraček spolehlivě zabaví i několik dětí, sourozenců a kamarádů.

Domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem rozšiřitelný

Domeček Přátel Smoby je prostorný dětský domeček, který je vhodný na hru pro více dětí. Zahradní domeček má kuchyňku s dřezem a doplňky a jídelním stolem, který lze změnit na piknikový stůl venku. Dětský domeček Smoby má půdorys o rozměrech 221*155 cm. Vchodové dveře mají výšku 91 cm a šířku 41 cm, je na nich elektrický zvonek pro návštěvy.

 • zahradní domeček pro děti od 3 let
 • hmotnost balení 38,5 kg
 • rozměry půdorysu 221*155 cm
 • výška domečku 172 cm
 • kuchyňka s dřezem
 • sada nádobí a příborů
 • 3 okna vpředu a 3 okna vzadu
 • přední dveře s výškou 91 cm a šířkou 41 cm
 • zadní poloviční dveře s mřížkováním
 • piknikový stůl s rozměry 55*38 cm, lavičky s rozměry 23*16 cm
 • elektrický zvonek na baterie 2xAAA/1,5V/LR03

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Vodní dráha AquaPlay MegaBridge s kapitánem Bo přehradou s vodní pumpou a velkým mostem

Vodní dráha pro děti AquaPlay MegaBridge je jedinečná vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvěda – kapitána Bo, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko, most, jeřáb na přenášení nákladu a přehradu s vodní pumpou. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá poté otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy. Když si dítě vodní dráhu poskládá, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. Pumpu do vodní hry lze dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i více dětí.

Výborným doplňkem vodní hry MegaBridge je velký most, po kterém se může přejíždět autíčko přes vodní kanál. Promyšlené detaily a různé možnosti ke hře dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká venku. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé.

Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay s 2metrovým dostřelem a kapitánem krokodýlem Nilsem

Motorový člun s vodním dělem Fireboat AquaPlay je vynikající doplněk k vodním drahám AquaPlay, ale děti si s ní mohou hrát i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má originální vlastnost, díky které si ji oblíbí kluci i holky již od 3 let. Loďka disponuje vodním dělem, které má dostřel až 2 metry. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Stříkající loďka dokonale zapadne do každé vodní dráhy, ale poslouží i jako osvěžující hra během horkého dne. Součástí loďky je i figurka kapitána - zeleného krokodýla Nilse, se kterým zažijí děti spoustu radostných chvil.

Plachetnice AquaPlay s žabákem Nilsem a s kachničkou Lottou – 2 loďky a 2 figurky 

Plachetnice AquaPlay představují vynikající sadu loděk, která se dokonale hodí do každé vodní hry AquaPlay a zahrají si s nimi děti již od 3 let. Těšit se mohou na krásnou žlutou a červenou plachetnici a také na populární figurky – žabáka Nilse a kachničku Lottu. Zvířátka jsou na svých loďkách pohodlně usazena a jsou připravena brázdit rozbouřené vody vodní dráhy AquaPlay. Plachetnice se zvířátky obohatí dětskou hru s vodní dráhou, ale jsou vhodné také do koupele nebo na hry v bazénu. Výbornou vlastností plachetnic AquaPlay je, že jsou kompatibilní s legem Duplo. Vaše děti si tedy mohou zkombinovat oblíbenou stavebnici lego Duplo a loďky AquaPlay.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Smoby je francouzský výrobce vysoce kvalitních hraček, se kterými se děti dokážou zabavit na dlouhá léta.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.