Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou, vodní dráha s jeřábem a 3 plachetnice

Popis produktu

Nevíte, jaká hračka udělá vašemu dítěti největší radost? Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou, vodní dráha Container Port s jeřábem a 3 plachetnice je pěkná sada hraček pro všechny děti od 3 let, které rády objevují nové hračky se zajímavými funkcemi. Set hraček můžete získat za sníženou cenu, takže při koupi setu výrazně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Hračky v setu od Smoby a AquaPlay se vyznačují originálním designem a kvalitou.

Domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem rozšiřitelný

Domeček Přátel Smoby je prostorný dětský domeček, který je vhodný na hru pro více dětí. Zahradní domeček má kuchyňku s dřezem a doplňky a jídelním stolem, který lze změnit na piknikový stůl venku. Dětský domeček Smoby má půdorys o rozměrech 221*155 cm. Vchodové dveře mají výšku 91 cm a šířku 41 cm, je na nich elektrický zvonek pro návštěvy.

 • zahradní domeček pro děti od 3 let
 • hmotnost balení 38,5 kg
 • rozměry půdorysu 221*155 cm
 • výška domečku 172 cm
 • kuchyňka s dřezem
 • sada nádobí a příborů
 • 3 okna vpředu a 3 okna vzadu
 • přední dveře s výškou 91 cm a šířkou 41 cm
 • zadní poloviční dveře s mřížkováním
 • piknikový stůl s rozměry 55*38 cm, lavičky s rozměry 23*16 cm
 • elektrický zvonek na baterie 2xAAA/1,5V/LR03

Vodní dráha AquaPlay Container Port s pohyblivým kontejnerovým jeřábem s 2 figurkami a mlýnem

Vodní dráha pro děti AquaPlay Container Port je originální vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvídka Bo a postavičku hrošíka Wilmy. K tomu na dítě čeká i skvělý mlýn, vodní kolo, kontejnerová loď, autíčko a originální pohyblivý kontejnerový jeřáb, se kterým si vaše ratolest dosyta vyhraje. Když si dítě vodní dráhu sestaví, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. Celková výška vodní hry je 25 cm, její rozměry jsou 104*90*25 cm.

Výborným doplňkem vodní hry Container Port je i kontejnerový jeřáb, s pomocí kterého dítě přenese náklad, a směle ho může přenést po vodní dráze na místo určení. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejoriginálnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé.

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 3 plachetnice v modré, červené a žluté barvě.

Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí, která zaručuje bezpečnost a kvalitu. AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.