Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a vodní dráha AquaPlay Adventure Land s dobrodružstvím

Popis produktu

Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a vodní dráha Adventure Land je originální sada hraček, která potěší každé dítě od 3 let. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, díky které ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky se výborně doplňují, dítě se s nimi zabaví na dlouhé roky. Domek od Smoby se vyznačuje nadčasovým francouzským designem, jeho barvy jsou chráněny anti UV ochranou a za designem vodní dráhy od AquaPlay stojí švédští designéři. S touto kvalitní sadou hraček se zabaví i několik dětí, vodní dráha se dá používat v interiéru i exteriéru.

Domeček Přátel Smoby rozšiřitelný s předzáhradkou a UV filtrem

Dětský domeček Přátel je krásný a prostorný dětský domek, ve kterém si pohodlně zahraje několik dětí od 3 let. Je vyhotoven v krásných a jemných barvách doplněný pastelovou šedou, která zvýrazní zajímavé detaily. Při dotyku je plast dětského domku sametový a příjemný na dotek. Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i při výšce 172 cm. Celý domeček má půdorys 221*157 cm a před hlavním vchodem má malou předzahrádku s květináčem. Do květináčů se dají zasadit květiny, děti je mohou zalévat, a sledovat jak rostou a kvetou. Tento krásný dětský domeček perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr.

Zadní vchod domečku pro děti se skládá ze dvou otevíratelných částí a je mřížkovaný. Množství oken dětského domku zaručuje svěží vzduch a stín i během nejžhavějších dní. Okenice jsou otevíratelné. Na dveřích domku je elektronický zvonek, který vydává krásnou melodii a na dveřích je poštovní schránka. Stůl s lavicemi lze střídavě používat venku u domu, nebo v interiéru jako jídelní koutek. Povrch dětského domku obsahuje anti UV filtr, který chrání barvy domečku před vyblednutím a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let.

Vodní dráha AquaPlay Adventure Land dobrodružství pod vodopádem a 2 figurky v horské věži s vodním dělem

Vodní dráha Adventure Land od AquaPlay je krásná vodní hračka pro všechny zvídavé děti od 3 let. Moderní dráha obsahuje 2 loďky s figurkami medvídka Bo a krokodýla Swena, které potěší kluky i děvčata. Vodná dráha nabídne malým námořníkům horské jezero s vodopádem a lodní výtah, který dopraví loďky k horské věži s vodní skluzavkou pro spouštění loděk zpět do vodního kanálu. Tok vody dítě pohání s vodním mlýnem, čímž ovládá i rychlost pohybu loděk. Odvážní kapitáni se budou plavit i přes tajemnou jeskyni a kolem nebezpečného ostrova, přičemž si budou muset dávat pozor na funkční vodní dělo, pod kterým se skrývá pirátský úkryt.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, umožňuje hru v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a hrají se na piráty a námořníky. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svou fantazii a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S vodní cestou se zahraje více dětí, kamarádi i sourozenci. Špičkové zpracování detailů, švédský design a vysoká kvalita vodní hry zaručí dětem zábavu na dlouhé roky. Rozměry dráhy jsou 138*88*47 cm.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Má design, který byl navržen ve Švédsku. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost34,5 kg / 38,5 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvabílá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.