Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a vodní dráha Aquaplay 'n Go v kufříku s přehradou a 3 loďky s pumpou

Popis produktu

Nádherné hračky, se kterými se zabaví každé dítě. Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a vodní dráha s přehradou, loďkami a pumpou je výborná volba pro všechny šikovné děti od 3 let, které touží po zábavných a kvalitních hračkách. Set hraček rodiče potěší akční cenou, takže ušetří více než při nákupu hraček samostatně. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a poskytnou vašim dětem spoustu zábavy. Domek v setu od Smoby se pyšní anti UV filtrem, díky kterému si zachová své krásné a zářivé barvy dlouhá léta.

Dětský domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a UV filtrem

Dětský domeček Přátel je krásný a prostorný dětský domek, ve kterém si pohodlně zahraje několik dětí od 3 let. Je vyhotoven v krásných jemných krémovo-oranžovo-zelených barvách doplněn pastelovou hnědo-šedou, která zvýrazní zajímavé detaily. Při dotyku je plast dětského domku sametový a příjemný na dotek. Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i při výšce 172 cm. Celý domeček má půdorys 221*157 cm a před hlavním vchodem má malou předzahrádku s květináčem. Do květináčů se dají zasadit květiny, děti je mohou zalévat a sledovat, jak rostou a kvetou. Tento krásný dětský domeček perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr.

Zadní vchod domečku pro děti se skládá ze dvou otevíratelných částí a je mřížkovaný. Množství oken dětského domku zaručuje svěží vzduch a stín i během nejžhavějších dní. Okenice jsou otevíratelné. Na dveřích domečku je elektronický zvonek, který vydává krásnou melodii a na dveřích je poštovní schránka. Stůl s lavicemi lze střídavě používat venku u domu, nebo v interiéru jako jídelní koutek. Domeček pro dětianti UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. Výška dveří je 97 cm a šířka je 41 cm. Poloviční dveře mají výšku 42 cm a šířku 40 cm. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí, která zaručuje bezpečnost a kvalitu. Rozměry piknikového stolu jsou 55*38 cm a lavičky u stolu mají rozměry 23*16 cm.

Vodní dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufříku s přehradou, pumpou a 4 figurkami

Vodní dráha Aquaplay 'n Go je zábavná vodní hračka pro děti od 3 do 7 let. Dětský vodní systém se dá prakticky složit do kufříku a děti si ho mohou vzít kamkoli s sebou. Vodní hra pro děti obsahuje člun, loďku, trajekt, autíčko, jeřáb a 4 zvířátka. Děti se s vodní hrou AquaPlay učí o fyzikálních principech vody.

  • edukační hra s vodou
  • rozměry 160*145*22 cm
  • vodní kolo
  • vodní pumpa
  • člun, loďka, trajekt, autíčko
  • 4 zvířátka
  • kvalitní gumové těsnění
  • ekologický odolný plast
  • možnost rozšíření díky doplňkům, konektorům a náhradnímu těsnění

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 3 plachetnice v barvách modrá, červená a žlutá.

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám 1 kus od 3 let

Vodní pumpa AquaPlay představuje skvělý doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry je náhradní díl AquaPlay, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jako v reálné vodní nádrži. Rozměry dětské vodní pumpy jsou 8,5*5*21 cm, takže je jako stvořená pro dětské ručičky a snadno se s ní manipuluje.

Francouzský Smoby vyrábí plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Aquaplay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběné v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,5 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvabílá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné