Set domeček Přátel s domečkem pro slepičky v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný

Popis produktu

Domeček Přátel s domečkem pro slepičky připraví chlapcům a dívkám od 3 let spoustu radostných chvil. Hračky v setu barevně a designově ladí, stanou se přirozenou součástí vaší zahrady. Hračky od francouzského výrobce Smoby jsou ve špičkové kvalitě, povrch mají chráněný anti UV filtrem, takže si zachovají zářivé barvy i po letech používání. Rozšiřitelný domeček nabídne dětem mimořádně velký prostor na hraní a kurník pro slepice využijí děti při hře na farmáře, přičemž nabývají reálných zážitků při chovu slepic, získávají pocit zodpovědnosti a vytvářejí si pozitivní vztah k přírodě a zvířatům.

Domeček Přátel v elegantních barvách Friends House Evo Playhouse Smoby rozšiřitelný 2 dveře s klíčem 6 oken 

Prostorný domeček Přátel Friends House Evo Playhouse v elegantních barvách zaujme každé dítě již od 3 let. Díky svým rozměrům nabídne dětem mimořádně velký prostor pro hraní, vejdou se dovnitř i se svými sourozenci a kamarády. Domek je vybaven dvojitou střechou, zadními polovičními dveřmi, předními plnými dveřmi s klíčem a průzorem. Malé pošťáky potěší poštovní schránka, děti ocení i skvělý výhled díky 6 oknům a 2 okenicím, které lze otáčet o 360°. Nastavitelné okenice zaručí, že budou mít uvnitř vždy čerstvý vzduch i během horkých letních dnů a dokážou si regulovat množství dopadajícího slunečního světla.

Domeček působí realisticky, v zadní části se nad polovičními dveřmi nacházejí mříže s imitací ptačí budky. Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je velmi příjemný, sametový na dotek. Je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, šedé a béžové barvy a o jeho nádherný vzhled se postará UV filtr, který spolehlivě ochrání barvy před vyblednutím. Domeček má pevné dvojité plastové stěny, které odolávají i nepříznivému počasí. Rozměry domečku jsou 176*115*162 cm, přičemž jeho celková výška je 162 cm. S plastovými díly a šrouby sestavíte domeček velmi rychle a jednoduše, bez jakýchkoli problémů.

Kurník pro 5 slepic Cluck Cluck Cottage Beige Smoby 4 dveře se schody a krmítkem a hnízdo s falešným vajíčkem 128 cm výška

Kurník pro slepičky Cluck Cluck Cottage Beige od francouzského výrobce Smoby představuje vynikající dárek pro malé farmáře a chovatele od 3 let. Domeček pro slepice je vybaven 4 otevíratelnými dveřmi s uzamykáním, dítě má k němu přístup z přední i zadní části. Kurník je vhodný pro 5 slepic, které mají k dispozici bidýlko na sezení a hnízdo na snášení vajíček, do kurníku se dostanou po rampě se schůdky. Prostorný kurník zaručí slepičkám ideální životní podmínky, jeho součástí je i ventilace, kterou děti nastaví pomocí otočného ventilu. Povrch kurníku ve tvaru reliéfu ze dřeva a kamene okouzlí vaše nejmenší, přičemž je potěší i obrázky ve tvaru slepiček.

Střecha kurníku je vybavena praktickou okapovou rourou a nádobou, do které se sbírá dešťová voda, rovněž ji děti mohou využít jako krmítko. Při péči o zvířátka budou mít k dispozici také informační brožurku a potěší je i replika vajíčka. Malý kurník pro slepice je vyroben z pevných plastových materiálů bez obsahu škodlivých ftalátů a je 100% recyklovatelný. Povrch kurníku je jemný na dotek, zaoblené hrany poskytují dětem při hře bezpečnost. Údržba kurníku je velmi jednoduchá, plastový povrch snadno očistíte od nečistot, čímž vytvoříte slepičkám zdravé a čisté prostředí. Celkové rozměry kurníku jsou 159*126*128 cm, přičemž jeho výška je 128 cm.

Francouzský výrobce Smoby již po desetiletí přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu176*115*162 cm
Celková výška162 cm
Rozměry balení118*25*59 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.