Set domeček Přátel s kuchyňkou Smoby a vodní dráha AquaPlay Mega LockBox v kufříku

Popis produktu

Objevte kvalitní hračky, se kterými se vaše děti vydrží bavit dlouhá léta. Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a vodní dráha Mega LockBox v kufříku překvapí a potěší všechny chlapce a dívky od 3 let. Set hraček můžete získat za akční cenu, protože při koupi setu výrazně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a poskytnou vašim dětem spoustu zábavy. Předností dětského domku v setu od Smoby je i povrchová úprava s anti UV filtrem, díky kterému si zachová krásné a zářivé barvy dlouhá léta. Set hraček spolehlivě zabaví i několik dětí, sourozence a kamarády.

Dětský domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem

Domeček Přátel Smoby je prostorný dětský domeček, který je vhodný na hru pro více dětí. Zahradní domeček má kuchyňku s dřezem a doplňky a jídelním stolem, který lze změnit na piknikový stůl venku. Dětský domeček Smoby má půdorys o rozměrech 221*155 cm. Vchodové dveře mají výšku 91 cm a šířku 41 cm, je na nich elektrický zvonek pro návštěvy.

 • zahradní domeček pro děti od 3 let
 • hmotnost balení 38,5 kg
 • rozměry půdorysu 221*155 cm
 • výška domečku 172 cm
 • kuchyňka s dřezem
 • sada nádobí a příborů
 • 3 okna vpředu a 3 okna vzadu
 • přední dveře s výškou 91 cm a šířkou 41 cm
 • zadní poloviční dveře s mřížkováním
 • piknikový stůl s rozměry 55*38 cm, lavičky s rozměry 23*16 cm
 • elektrický zvonek na baterie 2xAAA/1,5V/LR03

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Dětská vodní dráha AquaPlay Mega LockBox v kufříku se čtyrmi figurkami od 3-7 let

Vodní dráha pro děti AquaPlay Mega LockBox představuje skvělou volbu pro každé zvídavé dítě. Pohodlně si s ní zahraje jedno i více dětí, je vhodná od 3 let. Vodní hra AquaPlay je odrazem nejvyšší švédské kvality. Dětská vodní hra má přibalena 4 zvířátka - medvídka Bo, hrošici Wilmu, žabku Nilse a kachničku Lotto. Vodní systém na hraní má 4 různé hrací části: vodní přehradu s pumpou, přístav pro trajekty, výletní přístav pro lodě a část s vodním kolem a jeřábem. Její součástí je autíčko, člun a trajekt. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Výška vodní dráhy je 22 cm, má rozměry 150*160*22 cm.

Výhodou hry Mega LockBox je, že se dá složit do kufříku – jednoduše složíte 2 okrajové části a ty zbylé části vytvoří kufřík. Děti si svou oblíbenou hru mohou vzít s sebou na výlet nebo dovolenou. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji z přehrady na vodní cestu, víří vodu pomocí vodního kola, přenášejí náklad pomocí jeřábu a vodní pumpou napouštějí vodu do přehrady. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu.

AquaPlay je značka vyráběná v Německu ze zdravotně nezávadného, recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytnuta tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je o originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Už od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné