Set domeček Přátel s kuchyňkou Smoby a zvonkem a vodní hra Waterplay Amsterdam

Popis produktu

Hračkami Domeček Přátel Smoby a vodní hrou Waterplay Amsterdam značky BIG darujete vašemu dítěti ideální prostor na hry během léta. Domeček Přátel a skládací vodní hra Waterplay Amsterdam jsou určeny pro všechny děti od 3 let a krásně se doplňují. S těmito dvěma hračkami se děti zabaví celé hodiny. Zahradní domeček z dílny francouzského výrobce hraček Smoby je prostorný, a tak si v něm může hrát i několik dětí najednou. Příjemné osvěžení a spoustu zábavy si děti užijí se skládací vodní hrou Waterplay Amsterdam od výrobce BIG. Set hraček Smoby domeček Přátel a vodní hra Waterplay Amsterdam si získá srdce dětí i dospělých. Dopřejte dětem skvělou zábavu a příjemné osvěžení během horkých letních dnů. Koupí setu potěšíte nejen vaše děti, ale i sebe, protože obě hračky můžete spolu získat za výhodnou cenu.

Dětský domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem

Zahradní plastový domek Přátel od výrobce Smoby je navržen v moderním stylu. Díky svým rozměrům poskytuje prostor pro hru i několika dětem najednou. Výška domečku je 172 cm a půdorys má rozměry 217*155 cm. Kombinace bílé, šedé, zelené a oranžové barvy dávají domečku pro děti atraktivní vzhled. Domeček Přátel se stane oblíbeným místem pro hru dětí již od 3 let. Plastový domeček má oblé hrany, je pevný a bezpečný při hře dětí. Smoby plastový domeček Přátel se stane oblíbeným místem her dětí na zahradě nebo dvoře. 

V kuchyňce plastového domečku se nachází kuchyňské nádobí a příbory pro 2 děti. Piknikový stůl se 2 lavicemi je skvělým místem pro podávání oběda, ale také poskytuje dostatek prostoru na jiné aktivity dětí. Piknikový stolek s lavicemi může být uvnitř domečku nebo venku, kde pro pohodlné servírování mohou děti využít přímo z kuchyně servírovací okno. Stabilitu a bezpečnost při sezení na lavici u piknikovém stolu zajišťuje přímé upnutí stolku a lavic na konstrukci domku. Rozměr piknikového stolu je 55*38 cm a rozměr lavice 23*16 cm. 

V přední části plastového domečku Přátel se nacházejí vchodové dveře, které jsou vysoké 91 cm a široké 41 cm, 2 velká okna a 1 okénko s okenicemi na patře. Radost z každé návštěvy znásobuje elektrický zvonek na dveřích. Děti milují realistické hry a právě zvonek na dveřích a kuchyňka s dřezem zážitek ze hry umocňují. Na dveřích se nachází otvor na poštu. Pod jedním velkým oknem se nachází květináč, do kterého si děti mohou zasadit květiny. V zadní části plastového domečku Přátel jsou dveře s mřížkou, 2 velká okna a 1 okénko s okenicemi na patře. Plastový domeček Smoby s anti UV filtrem poskytuje dětem ochranu před slunečními paprsky a děti si mohou hrát venku i v nepříznivém počasí. Domeček Smoby je vhodný pro dívky i chlapce od 3 let.

Vodní hra pro děti Waterplay Amsterdam BIG skládací s figurkami modrá

Soustava vodní dráhy obsahuje dvě manuální pumpy na vodu, které vytvářejí vodní proud, aby mohly loďky divoce brázdit vodními kanály. Vodní hra obsahuje čtyři typy lodí a jedno dopravní letadlo. Dopravní prostředky mohou kormidlovat tři různí kapitáni. Pro usměrnění toku vody, a tedy i směru plavidel slouží vodní brány, které jsou také součástí balení. Aby byla jízda lodí ještě divočejší, vodu lze pohánět ruční klikou. Systém kanálů má velký spád, aby lodě nabraly potřebnou rychlost a svižně proplouvaly celým systémem. Po plavbě mohou kotvit v přístavu nebo v přehradě.

Skládací vodní hra Waterplay Amsterdam německého výrobce BIG je hračkou pro dívky i chlapce od 3 let. Zábava dětí začíná již samotným skládáním 61 dílků této velké vodní dráhy, která má po sestavení rozměry 175*143*27 cm. Zářivá modrá barva dráhy vyvolává při hře dojem skutečných závodů. Vodní brány jsou ve výrazné žluté barvě. Jednotlivé dílky jsou patentovány a zabraňují pronikání vody z dráhy, proto tuto vodní hračku můžete bez obav z vytečení vody na podlahu používat i uvnitř. Kvalitní plast je chráněn UV stabilizátory, které pomáhají zachovat krásný a zářivý vzhled hračky na dlouhé období. Vodní hra Waterplay Amsterdam vyhovuje přísným bezpečnostním normám GS.

Společnosti Smoby a BIG patří ke špičkovým výrobcům hraček v Evropě. Vysoká kvalita hraček, používání zdravotně nezávadných materiálů a důraz na bezpečnost dětí při hře jsou pro obě společnosti prvořadé. Vysoká odolnost a speciální UV filtry pomáhají zachovat hračky dlouho jako nové. Hračky přispívají ke zdravému vývinu dítěte a podněcují jeho psychomotorický vývoj. Hračkami Big a Smoby darujete dětem bezpečné a vysoce kvalitní hračky, radost ze hry na dlouhé hodiny.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné