Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a zvonkem, kolečko, sekačka a pískoviště stolek

Popis produktu

Set hraček představuje originální domeček Přátel s kuchyňkou, kolečko s nářadím, sekačku a pískoviště stolek na vodu a písek, které jsou vhodné pro všechny děti již od 3 let. Hračky v setu se krásně doplňují, funkčně i designově. Jsou to ideální hračky pro všechny neposedné děti, které milují pohyb a hru na čerstvém vzduchu. V domku si zahrají s kamarády a s pracovním nářadím mohou pomáhat rodičům při pracích v zahrádce. Se setem hraček od Smoby a Écoiffier si užijí hodiny veselých her. Při koupi tohoto akčního setu hraček nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte.

Dětský domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektrickým zvonkem

Dětský domeček Friends House od výrobce Smoby je úžasná hračka do zahrady, se kterou se zahraje i několik dětí. Stěny domku jsou bílé, s šedými, oranžovými a zelenými prvky. Domeček pro děti je stabilní, pevný a bezpečný. Celková výška domku je 172 cm. Jeho půdorys má rozměry 221*155 cm. Zajímavým detailem domečku je kuchyňka, která v sobě zahrnuje dřez jako v opravdové kuchyni se stojanem na nádobí a s několika věšáky na zavěšení kuchyňského nářadí. 

Aby byla hra v zahradním domečku maximálně realistická, domeček přichází se sadou nádobí a příborů pro dva. Pomocí nich si děti navaří v kuchyňce oběd a pak se mohou najíst u piknikového stolku. Piknikový stůl s lavičkami je také součástí dětského domečku. Dá se využít i jako jídelní koutek uvnitř domu. V přední části domečku jsou otvíratelná dvířka, 2 velká okna a 1 okno nahoře. Kuchyňka je s vnitřní částí propojená otevíratelným okénkem, přes které se dá servírovat připravené jídlo.

Domeček je spojením kuchyňky, piknikového stolu a zahradního domečku. Na dvířkách děti najdou otvor na poštu. Boční stůl má rozměry 55*38 cm a lavička 23*16 cm. Otvor na dveřích má výšku 91 cm a šířku 41 cm. Zadní část domečku má dvojité mřížkované dveře, 2 velká okna a 1 malé okénko ve vrchní části. Oblíbenou součástí dětského domečku je elektronický zvonek, kterým se může ohlásit každá návštěva. Domeček pro děti je vhodný pro kluky i holky od 3 let. Zahrají si s ním do 6 nebo i více let. Speciální vlastností hraček Smoby je anti UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. Je zárukou toho, že jejich barvy vydrží dlouhá léta jako nové.

Kolečko s nářadím Garden&Seasons Écoiffier s kbelíkem, konví a doplňky od 18 měsíců

Kolečko se zahradním nářadím Garden&Seasons od francouzského Écoiffier je kvalitní dětská souprava, vhodná pro všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Tyrkysové kolečko má v přední části široké kolo, které zajišťuje snadnou manipulaci a ovládání. Děti v sadě doplňků najdou mnoho užitečných a praktických doplňků, čeká na ně kbelík, zelená konvička, lopatka, hrabičky, květináč a kolík na sázení, se kterým bude práce na zahrádce mnohem jednodušší. S těmito hračkami se děti přibližují světu dospělých, hrou na povolání zahrádkáře se u nich rozvíjí pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, tvořivost a fantazie.

Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffier se zvukem a funkcemi od 18 měsíců

Dětská sekačka na trávu XL Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je výborná zahradní hračka pro všechny neposedné děti od 18 měsíců. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, s odolnými vlastnostmi. Její součástí je i otevíratelný koš na trávu, který se dá na sekačku kdykoliv připevnit. Stabilní a jednoduchou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, přizpůsobená pro dětské ruce. Při zatažení za červené startovací lanko vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází červený palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Pískoviště stolek na vodu a písek Écoiffier s 10 doplňky od 18 měsíců

Stolek na vodu a písek Écoiffier je krásná dětská hračka, se kterou se zabaví všechny malé děti od 18 měsíců. Stolek na písek a vodu je vyhotoven v nádherné červeno-modro-zelené kombinaci, která zaujme každé dítě na první pohled. Stolek na zahradu nabízí bohatou sadu doplňků: konvičku, lopatku, hrabičky, kbelík, sítko na písek a různé bábovičky. Stolek se podobá dětskému hradu a tento dojem umocňuje i strážní věž s vodními mlýny, přes které může dítě směle lít vodu. Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné, dítě může stolek naplnit vodou nebo pískem

Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné a snadno se přizpůsobí potřebám dítěte. Stolek na vodu a písek je vyhotoven z kvalitního a odolného plastu. Rozměry tohoto multifunkčního dětského stolku jsou 50*37*66 cm. Celková výška stolku je 66 cm. Při hře se stolkem se u dětí rozvíjí fantazie a představivost, také jemná motorika.

Smoby a Écoiffier jsou francouzští výrobci, kteří se zabývají výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Jejich hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Které děťátko netouží po vlastním domku, kde si může zahrát se svými kamarády? Krásné hračky a doplňky od Écoiffier pouze znásobují radost ze hry.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné