Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a zvonkem a odrážedlo motorka Sport Bike

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen jedinečným domečkem Přátel a BIG odrážedlem Sport Bike. Tyto fantastické hračky pocházejí od renomovaných evropských výrobců Smoby a BIG, kteří jsou zárukou kvality a odolnosti. Domeček a odrážedlo se výborně doplňují nejen barevně, ale i funkčně. Spolu tvoří dokonalou soupravu hraček pro všechny nezbedné, hravé děti, které rády tráví čas na čerstvém vzduchu a milují pohyb. Děti si s nimi užijí hodiny veselých her, během nichž mohou rozvíjet nejen svou motoriku, fantazii a kreativitu, ale i vzájemné přátelství. Rodiče jistě neodolají naší výhodné ceně, protože při koupi těchto 2 originálních hraček nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte.

Dětský domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem

Zahradní plastový domeček Přátel od výrobce Smoby je navržen v moderním stylu. Díky svým rozměrům poskytuje prostor pro hru i několika dětem najednou. Výška domečku je 172 cm a půdorys má rozměry 217*155 cm. Kombinace bílé, šedé, zelené a oranžové barvy dávají domečku pro děti atraktivní vzhled. Domeček Přátel se stane oblíbeným místem pro hru dětí již od 3 let. Plastový domeček má oblé hrany, je pevný a bezpečný při hře dětí. Smoby plastový domeček Přátel se stane oblíbeným místem her dětí na zahradě nebo dvoře. 

V kuchyňce plastového domečku se nachází kuchyňské nádobí a příbory pro 2 děti. Piknikový stůl se 2 lavicemi je skvělým místem pro podávání oběda, ale také poskytuje dostatek prostoru na jiné aktivity dětí. Piknikový stolek s lavicemi může být uvnitř domečku nebo venku, kde pro pohodlné servírování mohou děti využít přímo z kuchyně servírovací okno. Stabilitu a bezpečnost při sezení na lavici u piknikovém stolu zajišťuje přímé upnutí stolku a lavic na konstrukci domku. Rozměr piknikového stolu je 55*38 cm a rozměr lavice 23*16 cm. 

V přední části plastového domečku Přátel se nacházejí vchodové dveře, které jsou vysoké 91 cm a široké 41 cm, 2 velká okna a 1 okénko s okenicemi na patře. Radost z každé návštěvy znásobuje elektrický zvonek na dveřích. Děti milují realistické hry a právě zvonek na dveřích a kuchyňka s dřezem zážitek ze hry umocňují. Na dveřích se nachází otvor na poštu. Pod jedním velkým oknem se nachází květináč, do kterého si děti mohou zasadit květiny. V zadní části plastového domečku Přátel jsou dveře s mřížkou, 2 velká okna a 1 okénko s okenicemi na patře. Plastový domeček Smoby s anti UV filtrem poskytuje dětem ochranu před slunečními paprsky a děti si mohou hrát venku i v nepříznivém počasí. Domeček Smoby je vhodný pro dívky i chlapce od 3 let.

Odrážedlo motorka Sport Bike BIG s elektronickým klaksonem černo-oranžové od 18 měsíců

Společnosti Smoby a BIG patří ke špičkovým výrobcům hraček v Evropě. Vysoká kvalita hraček, používání zdravotně nezávadných materiálů a důraz na bezpečnost dětí při hře jsou pro obě společnosti prvořadé. Vysoká odolnost a speciální UV filtry pomáhají zachovat hračky dlouho jako nové. Hračky přispívají ke zdravému vývinu dítěte a podněcují jeho psychomotorický vývoj. Hračkami BIG a Smoby darujete dětem bezpečné a vysoce kvalitní hračky, radost ze hry na dlouhé hodiny.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné