Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a zvonkem a skluzavka Toboggan Funny 2 metrová

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen jedinečným domečkem Přátel a zábavnou skluzavkou Toboggan Funny. Tyto fantastické hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost svých produktů. Domeček a skluzavka se výborně doplňují nejen barevně, ale i funkčně. Spolu tvoří jedno dokonalé zábavné hrací centrum, které se hodí na každý dvůr nebo do zahrady. Děti si s ním užijí hodiny veselých her, během nichž mohou rozvíjet nejen svou motoriku, fantazii a kreativitu, ale i vzájemné kamarádství a přátelství. Rodiče jistě neodolají naší výhodné ceně, protože při koupi těchto 2 originálních hraček nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte.

Dětský domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem

Dětský domeček Friends House od výrobce Smoby je úžasná hračka do zahrady, se kterou si zahraje i několik dětí. Stěny domečku jsou bílé, s šedými, oranžovými a zelenými prvky. Domeček pro děti je stabilní, pevný a bezpečný. Celková výška domečku je 172 cm. Jeho půdorys má rozměry 221*155 cm. Zajímavým detailem domečku je kuchyňka, která v sobě zahrnuje dřez jako v opravdové kuchyni se stojanem na nádobí a s několika věšáky na zavěšení kuchyňského nářadí. 

Aby byla hra v zahradním domečku maximálně realistická, domek přichází se sadou nádobí a příborů pro dva. Jejich pomocí si děti navaří v kuchyňce oběd a pak se mohou najístu piknikového stolku. Piknikový stůl s lavičkami je také součástí dětského domečku. Dá se využít i jako jídelní koutek uvnitř domu. V přední části domečku jsou otvíratelná dvířka, 2 velká okna a 1 okno na vrchu. Kuchyňka je s vnitřní částí propojená otevíratelným okénkem, přes které se dá servírovat připravené jídlo.

Domeček je spojením kuchyňky, piknikového stolu a zahradního domečku. Na dvířkách děti najdou otvor na poštu. Boční stůl má rozměry 55*38 cm a lavička 23*16 cm. Otvor na dveřích má výšku 91 cm a šířku 41 cm. Zadní část domečku má dvojité mřížkované dveře, 2 velká okna a 1 malé okénko ve vrchní části. Oblíbenou součástí dětského domečku je elektronický zvonek, kterým se může ohlásit každá návštěva. Domeček pro děti je vhodný pro kluky i holčičky od 3 let. Zahrají si s ním do 6 nebo i více let.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Smoby 2metrová, dvojité stěny s UV filtrem od 2 let

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější skluzavky od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Dětská skluzavka potěší děti plochou na klouzání s délkou až 2 metry. Originální barevná kombinace červené, zelené, šedé a bílé upoutá děti od 2 let na první pohled a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Robustní skluzavka nabízí i možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní na skutečný tobogan s vodotryskem, se kterým se děti zabaví na dlouhé hodiny.

Skluzavka sestává z kvalitního žebříku s protiskluzovou ochranou, který dětem umožní bezpečný výstup i s bosýma, mokrýma nohama. Masivní zelená držadla poskytnou dětem oporu a jistotu předtím, než se posadí na skluzavku a spustí se dolů. Plocha na klouzání ve tvaru vlny je ergonomická a velmi pohodlná. Jednou z jejích největších předností je vodní tobogan, se kterým se chlapci i dívky ochladí během horkých, letních dní. Pokud máte doma bazének, děti se mohou klouzat i přímo do něj. Dětská skluzavka, s dvojitými stěnami, je vyrobena z prvotřídních plastů nejmodernější technologií Blow Molding. Nosnost skluzavky je až 50 kg, je velmi stabilní a bílý žebřík je vybaven širokým podkladem, takže se skluzavka nezaboří do země.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Skluzavka i domeček jsou opravdu jedinečné hračky, se kterými se děti nikdy nebudou nudit. Domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy, díky čemuž krásně zapadne na váš dvůr. Skluzavka, která se snadno změní na tobogan, je něco, po čem touží každé malé děťátko.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné