Set domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a rybářská udice

Popis produktu

Set hraček přináší dvojitou radost pro vaše děti. Domeček Přátel je doplněn rybářskou udicí, se kterou si děti mohou kdekoliv zahrát. Domek je velmi oblíbené místo na hraní pro všechny děti během dlouhých let. Koupí setu hraček se potěší nejen vaše ratolesti, ale i vaše peněženka. Set dětských hraček je ve zvýhodněné ceně. Nový domeček a rybářský set spolu krásně ladí.

Domeček Přátel Smoby s předzahrádkou a UV filtrem

Smoby dětský domeček Friends House je krásný a prostorný dětský domek, ve kterém se pohodlně zahraje několik dětí a pěkně je spolu pohrají. Je proveden v krásných jemných krémovo-oranžovo-zelených barvách doplněný pastelovou hnědo-šedou, která zvýrazní zajímavé detaily. Při dotyku je plast dětského domečku sametový a příjemný na dotek. Dvojité stěny domku zajišťují bezpečnost, pevnost a stabilitu i při výšce 172 cm. Celý domeček má půdorys 221*157 cm a před hlavním vchodem má malou předzahrádku s květináčem. Do květináčů se dají zasadit květiny, děti je mohou zalévat, a sledovat, jak rostou a kvetou. Tento krásný dětský domeček Smoby Friends House perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr.

Zadní vchod domečku pro děti se skládá ze dvou otevíratelných částí a je mřížkovaný. Množství oken dětského domečku zaručuje svěží vzduch a stín i během nejžhavějších dnů. Okenice jsou otevíratelné. Na dveřích domečku je elektronický zvonek, který vydává krásnou melodii a na dveřích je poštovní schránka. Stůl s lavicemi lze střídavě používat venku u domu nebo v interiéru jako jídelní koutek. Domeček pro dětianti UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. Báječný domeček pro báječné dětičky je vhodný pro děti od 3 let. Výška dveří je 97 cm a šířka je 41 cm. Poloviční dveře mají výšku 42 cm a šířku 40 cm. Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí, která zaručuje bezpečnost a kvalitu. Rozměry piknikového stolu jsou 55*38 cm a lavičky u stolu mají rozměry 23*16 cm.

Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím, a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je v tom, že domeček vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku.

Umí si v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř mnoho místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Rybářská udice s třemi kachničkami Écoiffier s košíkem od 18 měsíců

Écoiffier rybářská udice s 3 kachničkami je moderní plastový rybářský set, který je ideální nejen na venkovní použití, ale i do bytu, zahrádky nebo do dětského bazénu. Rybářský set pro děti obsahuje modrou udici s lankem a se žlutým háčkem a tři malé rozkošné kachničky, které jsou vyhotoveny v červené, žluté a modré barvě. Součástí setu je i oranžová síť, do které se dají kachničky po lovu zachytit. Kačenky mají nad zády praktický otvor, do kterého se háček zachytí a děti je budou snadno vytahovat z vody, přičemž si procvičí nejen reflexy, ale také svou zručnost a trpělivost.

Écoiffier je francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou kvality. Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu171*217*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,5 kg 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...