Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a dárek espresso kávovar s hrnečky

Popis produktu

Milují vaše děti pikniky a hry na čerstvém vzduchu? Set domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a espresso kávovar s hrnečky jako dárek je mimořádný set hraček, který zabaví chlapce a dívky od 3 let. Set hraček můžete získat za akční cenu, takže ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky od Smoby a Écoiffier jsou zárukou originálního francouzského designu a zábavy.

Dětský domeček Přátel Smoby s kuchyňkou a elektronickým zvonkem

Domeček Přátel Smoby je prostorný dětský domeček, který je vhodný na hru pro více dětí. Zahradní domeček má kuchyňku s dřezem a doplňky a jídelním stolem, který lze změnit na piknikový stůl venku. Dětský domeček Smoby má půdorys o rozměrech 221*155 cm. Vchodové dveře mají výšku 91 cm a šířku 41 cm, je na nich elektrický zvonek pro návštěvy.

 • zahradní domeček pro děti od 3 let
 • hmotnost balení 38,5 kg
 • rozměry půdorysu 221*155 cm
 • výška domečku 172 cm
 • kuchyňka s dřezem
 • sada nádobí a příborů
 • 3 okna vpředu a 3 okna vzadu
 • přední dveře s výškou 91 cm a šířkou 41 cm
 • zadní poloviční dveře s mřížkováním
 • piknikový stůl s rozměry 55*38 cm, lavičky s rozměry 23*16 cm
 • elektrický zvonek na baterie 2xAAA/1,5V/LR03

Espresso kávovar 100% Chef Écoiffier s 16 doplňky od 18 měsíců

Écoiffier espresso kávovar 100% Chef je krásnou a spolehlivou imitací skutečného kávovaru. Součástí kávovaru pro děti je zadní nádobka na vodu, která je navíc vyjímatelná. Kávovar má horní otevíratelný poklop, do kterého se vkládají imitace kávových kapslí. Doplňky jsou tvořeny 4 krásnými hrníčky, 2 v zelené barvě a 2 v červené barvě, přičemž hrnky jsou doplněny o tečky, díky kterým působí vesele a svěže.

Součástí dětského espresso kávovaru je i zelená cukřenka, 4 čajové lžičky, 4 kapsle na kávu, které se vkládají do kávovaru a zelený tácek, díky kterému může vaše děťátko jednoduše naservírovat kávu svým hostům. Kávovar pro děti nefunguje na baterie, je pouze imitací. Dětský set s kávovarem a doplňky je vhodný pro děti od 18 měsíců.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost se zárukou výroby kvalitních a bezpečných hraček pro vaše děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu217*155*172 cm
Celková výška172 cm
Rozměry balení150*40*88 cm
Celková délka217 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost34,50 kg / 38,5 kg
PoznámkaBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné