Set domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a dárek elektronický zvonek od 24 měsíců

Popis produktu

Překvapte své děti originálním setem hraček do zahrady. Set dětský domek na pilířích s klouzačkou a elektronický zvonek jako dárek, příjemně překvapí každé dítě od 2 let, které si rádo hraje na čerstvém vzduchu. Set hraček vás překvapí akční cenou, takže při nákupu výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu pěkně ladí, jsou vyhotoveny z prvotřídních materiálů a ozdobí každý dvůr a zahradu. Hračky od francouzského Smoby jsou zárukou originálního designu a kvality.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je nádherný zahradní domeček pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domeček je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatkem prostoru pod domkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domečku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domeček na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny 
  • poloviční dveře a zasouvací okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Zvonek elektronický k dětským domečkům Smoby Natur, Pretty a Pillings od 18 měsíců

Elektronický zvonek je kompatibilní s domečky Natur, Pretty a Pillings. K dětskému domečku ho připevníte zcela jednoduše a dětičky si na něj mohou dokonce napsat jméno nebo něco nakreslit. Ne všechny domečky se vyrábějí zvonečky, takže dětičky nebo rodiče na ně musejí před návštěvou klepat. Díky tomuto doplňku ve tvaru zvonku budou děti ukryté v domečku stále slyšet vyzvánění. Zvonek má jednoduché šedé tlačítko, bílý prostor na jmenovku a malý reproduktor, který vydává zvuk jako realistický zvonek. Elektronický zvonek funguje na 2 AAA/LR03 baterie, které jsou součástí balení.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.