Set domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a pískoviště stolek na vodu a písek od 24 měsíců

Popis produktu

Překvapte své děti oblíbeným setem zahradních hraček. Set domeček na pilířích Pilings House a pískoviště stolek na vodu a písek je nádherný set hraček do zahrady pro děti od 2 let, které touží po vlastních hračkách do zahrady. Set hraček je v nabídce za nižší cenu, než kdybyste kupovali hračky samostatně. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a ozdobí každou zahradu nebo dvůr. Hračky od Smoby a Écoiffier jsou vhodné i pro hru více dětí a vyznačují se originálním francouzským designem.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je dokonalý zahradní domeček pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domeček je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatek prostoru pod domečkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domeček na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny 
  • poloviční dveře a zasouvací okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Pískoviště stolek na vodu a písek Écoiffier s 10 doplňky od 18 měsíců

Stolek na vodu a písek Écoiffier je výborná dětská hračka, se kterou se zabaví všechny malé děti od 18 měsíců. Stolek na písek a vodu je vyhotoven v nádherné červeno-modro-zelené kombinaci, která zaujme každé dítě na první pohled. Stolek na zahradu nabízí bohatou sadu doplňků: konvičku, lopatku, hrabičky, kbelík, sítko na písek a různé bábovičky. Stolek se podobá dětskému hradu a tento dojem umocňuje i strážní věž s vodními mlýny, přes které může dítě směle lít vodu. Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné, dítě může stolek naplnit vodou nebo pískem.

Jednotlivé části stolku jsou odnímatelné a snadno se přizpůsobí potřebám dítěte. Stolek na vodu a písek je vyhotoven z kvalitního a odolného plastu. Rozměry tohoto multifunkčního dětského stolku jsou 50*37*66 cm. Celková výška stolku je 66 cm. Při hře se stolkem se u dětí rozvíjí fantazie a představivost, také jemná motorika. Je to skvělá hračka na dětské pískoviště, do zahrad a dvorů.

Smoby a Écoiffier jsou francouzské značky, které produkují kvalitní plastové hračky, vyrobené podle přísných norem a evropských standardů. Značka Smoby je držitelem certifikátu odolnosti a kvality. Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence a její hračky se vyznačují originálním francouzským designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost35 kg
PoznámkaHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné