Set domeček na pilířích Pilings House Smoby se skluzavkou 1,5 m, vodní dráha v kufříku, 3 loďky od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček domeček na pilířích Pilings House a vodní dráha AquaPlay v kufříku s 3 loďkami je vynikající set hraček pro všechny děti od 2 let, které se nejen výborně zabaví, ale i naučí o fyzikálních vlastnostech vody. Set hraček je v nabídce za akční cenu, díky čemuž výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Hračky od Smoby a AquaPlay jsou vhodné i pro hru více dětí a vyznačují se originálním designem.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je dokonalý zahradní domeček pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domeček je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatek prostoru pod domečkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domeček na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny 
  • poloviční dveře a zasouvací okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Dětská vodní dráha AquaPlay Mega LockBox v kufříku se čtyřmi figurkami od 3-7 let

Vodní dráha pro děti AquaPlay Mega LockBox představuje skvělou volbu pro každé zvídavé dítě. Pohodlně si s ní zahraje jedno i více dětí, je vhodná od 3 let. Vodní hra AquaPlay je odrazem nejvyšší švédské kvality. V dětské vodní hře jsou přibalena 4 zvířátka – medvídek Bo, hrošice Wilma, žabka Nils a kačenka Lotta. Vodní systém na hraní má 4 různé hrací části: vodní přehradu s pumpou, přístav pro trajekty, výletní přístav pro lodě a část s vodním kolem a jeřábem. Její součástí je autíčko, člun a trajekt. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Výška vodní dráhy je 22 cm, má rozměry 150*160*22 cm.

Výhodou hry Mega LockBox je, že se dá složit do kufříku – jednoduše složíte 2 okrajové části a ty zbylé části vytvoří kufřík. Děti si svou oblíbenou hru mohou vzít s sebou na výlet nebo dovolenou. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji z přehrady na vodní cestu, víří vodu pomocí vodního kola, přenášejí náklad pomocí jeřábu a vodní pumpou napouštějí vodu do přehrady. Vodní kanál mohou dát starší sourozenci těm mladším a tak bude poskytovat roky a roky plné zábavy a smíchu.

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 3 plachetnice v barvách modrá, červená a žlutá.

Smoby je francouzský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí, která zaručuje bezpečnost a kvalitu. AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.