Set domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5m skluzavkou a vodní dráha s přehradou s vodní pumpou a mostem od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětský domek na pilířích se skluzavkou a originální vodní dráha AquaPlay s přehradou, pumpou a mostem je moderní set hraček pro všechny neposedné děti od 2 let, které touží po nových, pěkných hračkách. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou provedeny z kvalitních materiálů. Hračky od Smoby a Aquaplay poskytnou dětem spoustu radosti a zábavy na dlouhou dobu a přitom se naučí mnoho nového o fyzikálních vlastnostech vody.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je dokonalý zahradní domeček pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domeček stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domeček je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatkem prostoru pod domečkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domeček na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny 
  • poloviční dveře a zasouvací okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Vodní dráha AquaPlay MegaBridge s kapitánem Bo přehradou s vodní pumpou a velkým mostem

Vodní dráha pro děti AquaPlay MegaBridge je vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvěda – kapitána Bo, vodní kolo, kontejnerovou loď, autíčko, most, jeřáb na přenášení nákladu a přehradu s vodní pumpou. Vodní pumpa slouží k přesunu vody ze spodní části vodní hry do přehrady, která se dá poté otevřít a vypustí náklad v podobě loďky do další části dráhy. Když si dítě vodní dráhu poskládá, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. Pumpa do vodní hry lze dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i více dětí.

Výborným doplňkem vodní hry MegaBridge je velký most, po kterém se může převážet autíčko přes vodní kanál. Promyšlené detaily a různé možnosti ke hře dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé.

Francouzský Smoby vyrábí plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Aquaplay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.