Set domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a sportovní set s plechovkovou pyramidou od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětský domeček na pilířích se skluzavkou, sportovní set s pyramidou je nadčasový set hraček, vhodný pro všechny děti od 2 let, které si rády hrají na čerstvém vzduchu. Set hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou provedeny z kvalitních materiálů. Hračky od Smoby a Écoiffier jsou zárukou originálního francouzského designu a dají se využít v interiéru i exteriéru.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je dokonalý zahradní domeček pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domeček je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatkem prostoru pod domkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domečku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti                              

 • originální zahradní domeček na pilířích
 • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
 • stabilní a odolná konstrukce
 • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
 • realistický design a kvalitní dvojité stěny 
 • poloviční dveře a zasouvací okenice
 • prostorný pro hru více dětí
 • zářivé barvy s anti UV filtrem
 • zaoblené hrany
 • pravý francouzský výrobek

Sportovní set na zahradu Sport Sets Écoiffier 6 druhů her

Sportovní set na zahradu Sport Sets od francouzského Écoiffier představuje skvělou sadu sportovních her, se kterou se zabaví chlapci a dívky již od 3 let. Souprava her v sobě zahrnuje klasické hry – kuželky, golf, míčky v kelímku, házení kruhů, chytání kachniček na udici a talíř na házení. Tato dětská sada sportovních her se dá velmi dobře využít na zahradě a na dvoře, ale také v interiéru.

Dětská sportovní hra Plechovková pyramida Écoiffier od 18 měsíců

Plechovková pyramida pro děti je zábavná hra vhodná již od 18 měsíců. Součástí sady je 10 plechovek označených číslicemi. Děti si postaví pyramidu z plechovek a snaží se pomocí míčku shodit najednou co nejvíce plechovek.

 • sportovní hra s plechovkami
 • vyrobená z plastu
 • 10 plechovek s čísly
 • 2 míčky
 • francouzská kvalita

Sportovní set na zahradu Sport 3v1 Écoiffier 3 hry

Sportovní set her na zahradu Sport 3v1 Écoiffier představuje jednu fantastickou sadu hraček do zahrady pro nejmenší děti od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry jako kruhy na házení, míčky v kelímku a plechovky s míčkem. Tato dětská souprava sportovních her lze velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale také během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta.

Francouzští výrobci Smoby a Écoiffier produkují plastové hračky pro děti různých věkových kategorií ve vysoké kvalitě. Plast na hračkách Smoby je pevný a zároveň jemný k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany a barvy podněcující dětskou fantazii. Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence a její hračky se vyznačují originálním francouzským designem.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.