Set domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a kuchyňka Barbecue Grill s doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětský domeček na pilířích se skluzavkou a kuchyňka Barbecue Grill je originální set hraček pro všechny kluky i holčičky od 2 let. Set hraček vás překvapí rozumnou cenou, takže při koupi setu opravdu ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyhotoveny z kvalitních materiálů a ozdobí každý dvůr a zahradu. Hračky od Smoby jsou zárukou pravého francouzského designu a kvality.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je nádherný zahradní domeček pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domeček je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatkem prostoru pod domkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domečku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domeček na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny 
  • poloviční dveře a zasouvací okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Grill Barbecue Smoby s mechanickými funkcemi a zvukem a 18 doplňky

Grill Barbecue od francouzského Smoby představuje vynikající hračku pro všechny malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Dětský gril v originálním šedém provedení se pyšní skvělými funkcemi – knoflík na ovládání plynu při otočení vydá mechanický zvuk Cric Cric a zároveň se v roštu objeví simulace červených plamenů jako při skutečném grilování. Je vyroben z kvalitních a odolných plastových materiálů, vydrží dětem dlouhá léta. Díky kolečkům a pevné rukojeti si jej dokáže dítě přesunout, kam potřebuje. Vrchní část grilu je uzavíratelná, ve spodní části se nachází polička pro odkládání nářadí.

Na bočních křidélkách grilu s imitací dřeva si malí šéfkuchaři mohou chystat všechny pomůcky, potřebné ke grilování. K dispozici mají bohatou sadu 18 doplňků, mezi kterými najdou 2 talířky, 1 hůlku na ražniči, solničku, 2 párky, 1 rozdělenou housku s kouskem masa, sýra a rajčete. Při grilování se vaši nejmenší spolehnou na grilovací kleště a velkou radost jim udělá i plynový zapalovač, který při stisknutí knoflíku vydá mechanický zvuk Cric Cric a na jeho konci se objeví simulace plamene. Rozměry produktu jsou 50*37*73 cm, přičemž celková výška je 73 cm.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.