Set domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a kuchyňka Barbecue Grill s doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětský domeček na pilířích se skluzavkou a kuchyňka Barbecue Grill je originální set hraček pro všechny kluky i holčičky od 2 let. Set hraček vás překvapí rozumnou cenou, takže při koupi setu opravdu ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyhotoveny z kvalitních materiálů a ozdobí každý dvůr a zahradu. Hračky od Smoby jsou zárukou pravého francouzského designu a kvality.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je nádherný zahradní domeček pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domeček je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatkem prostoru pod domkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domečku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domeček na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny 
  • poloviční dveře a zasouvací okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Dětská kuchyňka Barbecue Grill Smoby na kolečkách černo-stříbrná

Dětská kuchyňka od výrobce kvalitních francouzských hraček Smoby Barbecue Grill je krásná a výjimečná kuchyňka pro děti se 17 doplňky. Letní a trendová dětská kuchyňka Smoby je vyrobena z kvalitních plastových materiálů, které jsou velmi odolné a pevné, a proto vám vydrží dlouhou dobu. Dětská kuchyňka Barbecue Grillfunkci plamene, který se objeví poté, co dítě stiskne knoflík. Tato jedinečná funkce vytváří autentickou atmosféru barbecue. Malý král barbecue nyní může grilovat spolu se svým tatínkem, a aniž by si popálil prstíky.

Kuchyňka pro děti se dělí na část na grilování a část na odkládání surovin. Na letní zábavu je tato krásná dětská kuchyňka jako stvořená. Podělte se o radost z grilování se svým dítětem. Rozměry kuchyňky jsou 50*37*73 cm a je pro děti od 3 let. Výška grilu je 45 cm. Je proveden v barvách černé a stříbrné, které podporují jeho realistický vzhled. K doplňkům kuchyňky patří dvě plastové klobásky, dvě rajčata, kuře, pepř, hamburger a další pomůcky na grilování. Zahrajte si spolu se svou ratolestí na opravdové grilování. Díky kolečkům je tento dětský vozík na grilování stabilní a mobilní.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka šmýkacej plochy150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost35 kg
PoznámkaHouse size: 98*110*127 cm
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné