Set domeček Neo Jura Lodge Smoby se dvěma dveřmi a skluzavka Toboggan Funny vlnitá s délkou 2 m od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří úžasný dětský domeček Jura Lodge a zábavná skluzavka Toboggan Funny. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček Smoby, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Tyto fantastické hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost svých produktů. Domeček má nejnovější design, skluzavka se dá změnit na tobogan. Domeček a skluzavka se krásně doplňují, jsou sladěny barevně i funkčně. Ve vaší zahradě nebo na dvoře spolu vytvoří zábavné centrum na hraní pro vaše děti a jejich kamarády. Nabízejí jim široké spektrum her, při kterých se rozvíjí fantazie a kreativita, pohybové dovednosti a také se při nich posilují přátelství.

Domeček Neo Jura Lodge Smoby 2 dveře 2 okna s okenicemi a krmítko pro ptáky od 2 let

Francouzský výrobce Smoby přichází s moderním, rozšiřitelným domečkem Neo Jura Lodge pro kluky i holčičky již od 2 let. Revoluční novinka z dílny předních francouzských designérů zaručí vašim dětem množství radostně strávených chvil v interiéru i exteriéru. Domeček dětem nabídne 2 poloviční dveře, 2 okna s otevíratelnými okenicemi a originální krmítko pro ptáčky. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a kytiček. Prostorný interiér nabídne dětem dostatek místa na různé hry a zábavu.

Jedinečný a inovativní koncept domku Neo Jura Lodge přichází s možností připojení různých doplňků. Děti milují různá technická vylepšení a samy se mohou rozhodnout, co jejich domeček potřebuje. K tomuto domku lze samostatně připojit letní kuchyňku, piknikový stolek i předzahrádku s květináči, takže si malí kuchaři a zahrádkáři přijdou na své. Vynikajícím doplňkem může být i komín, zvonek nebo okap s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konví na zalévání. Děti, které mají rády soukromí, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka.

Rozměry tohoto domku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí.

Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan Smoby 2metrová, dvojité stěny s UV filtrem od 2 let

Dětská skluzavka Smoby Toboggan Funny patří mezi nejkvalitnější produkty z dětských skluzavek na trhu. Je velmi bezpečná díky pevným a protiskluzovým schůdkům a jízda je pohodlná díky příjemnému doklouznutí na konci skluzavky. Výhodou skluzavky je široký podklad pod schůdky, který zabraňuje zaboření se do trávy. Kulaté a hladké úchyty v horní části schodů dávají dětem pocit bezpečí při hraní. Dětská skluzavka má nosnost 50 kg, délku na klouzání 2 metry. Barva skluzavky perfektně sedne do vaší zahrady či na dvůr.

Skluzavka pro děti Smoby Toboggan Funny je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomickou tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu. Děti se kloužou na vodě rovnou do bazénku. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Skluzavka je 2 m dlouhá, a její rozměry jsou 224*88*115 cm. Šířka plochy na klouzání je 39 cm. Výška držáků je 30 cm. Je vhodná pro děti od 2 let.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Speciální vlastností hraček Smoby je anti UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. Je zárukou toho, že barvy na domečku a skluzavce vydrží dlouhá léta jako nové. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Skluzavka i domeček jsou opravdu jedinečné hračky, se kterými se děti nikdy nebudou nudit. Domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy, díky čemuž krásně zapadne na váš dvůr. Skluzavka, která se snadno změní na tobogan je něco, po čem touží každé malé děťátko. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější centrum na hraní a postarejte se jim o celé dny či měsíce plné veselých her, zábavy a upevňování přátelství.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
Celková délka124 cm
Délka šmýkacej plochy200 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost17,3 kg
PoznámkaPossibility to add accessories
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...