Set domeček Neo Jura Lodge Smoby se dvěma dveřmi a stůl Voda&Písek 2v1 s mlýnem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří dětský domeček Jura Lodge s tradičním designem a dětský stůl Voda & Písek. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček Smoby, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Tyto fantastické hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost svých produktů. Domeček a stůl na hraní se krásně doplňují, jsou sladěny barevně i funkčně. Spolu tvoří jedno úžasné multifunkční hrací centrum, které se hodí na každý dvůr nebo do zahrady. Dětem nabízejí široké spektrum her, při kterých se zabaví, hodně se naučí a mohou si hrát se svými kamarády.

Domeček Neo Jura Lodge Smoby 2 dveře 2 okna s okenicemi a krmítko pro ptáky od 2 let

Francouzský výrobce Smoby přichází s moderním, rozšiřitelným domečkem Neo Jura Lodge pro kluky i holčičky již od 2 let. Revoluční novinka z dílny předních francouzských designérů zaručí vašim dětem množství radostně strávených chvil v interiéru i exteriéru. Domeček dětem nabídne 2 poloviční dveře, 2 okna s otevíratelnými okenicemi a originální krmítko pro ptáčky. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a kytiček. Prostorný interiér nabídne dětem dostatek místa na různé hry a zábavu.

Jedinečný a inovativní koncept domku Neo Jura Lodge přichází s možností připojení různých doplňků. Děti milují různá technická vylepšení a samy se mohou rozhodnout, co jejich domeček potřebuje. K tomuto domku lze samostatně připojit letní kuchyňku, piknikový stolek i předzahrádku s květináči, takže si malí kuchaři a zahrádkáři přijdou na své. Vynikajícím doplňkem může být i komín, zvonek nebo okap s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konví na zalévání. Děti, které mají rády soukromí, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka.

Rozměry tohoto domku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí.

Dětský stůl Voda & Písek 2v1 Smoby s mlýnem a otvorem na slunečník od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda & Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci, díky kterým působí velmi svěže a moderně. Dětský stolek je umístěn na čtyřech nožkách, které jsou pevné a stolek stabilně stojí. Rozměry dětského stolku na hraní jsou 69*69*46 cm. Dětský stolek na hraní je ideální pro děti od 18 měsíců.

Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s bábovičkami a jinými hračkami. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat, jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm. Součástí dětského stolku Voda & Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatky a hrabiček, báboviček a lodičky.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Speciální vlastností hraček Smoby je anti UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. Je zárukou toho, že jejich barvy vydrží dlouhá léta jako nové. Které děťátko netouží po vlastním domečku, ve kterém si může zahrát se svými kamarády? Když se domeček Jura Lodge spojí se stolkem na vodu a písek, velmi jednoduše si můžete doma vytvořit to nejzábavnější centrum na hraní. Set hraček vám nabízíme ve zvýhodněné ceně.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
Celková délka124 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost17,3 kg
PoznámkaPossibility to add accessories
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...