Set domeček Neo Jura Lodge Smoby se dvěma dveřmi a pískoviště Motýl s vodotryskem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček domek Jura Lodge a pískoviště s vodotryskem spolu tvoří jednu fantastickou soupravu hraček pro všechny děti od 2 let. Domeček je prostorný pro hru více dětí, hodí se na každý dvůr. Výborně ho doplňuje zajímavé pískoviště Motýl, které má vodotrysk. Děti si v něm zahrají s pískem nebo s vodou. Hračky spolu dokonale barevně a funkčně ladí, děti je využijí při různých hrách venku. Pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. Set hraček Smoby vám nabízíme ve zvýhodněné ceně, které se prostě nedá odolat. Získáte v něm 2 úžasné hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte.

Domeček Neo Jura Lodge Smoby 2 dveře 2 okna s okenicemi a krmítko pro ptáky od 2 let

Francouzský výrobce Smoby přichází s moderním, rozšiřitelným domečkem Neo Jura Lodge pro kluky i holčičky již od 2 let. Revoluční novinka z dílny předních francouzských designérů zaručí vašim dětem množství radostně strávených chvil v interiéru i exteriéru. Domeček dětem nabídne 2 poloviční dveře, 2 okna s otevíratelnými okenicemi a originální krmítko pro ptáčky. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a kytiček. Prostorný interiér nabídne dětem dostatek místa na různé hry a zábavu.

Jedinečný a inovativní koncept domku Neo Jura Lodge přichází s možností připojení různých doplňků. Děti milují různá technická vylepšení a samy se mohou rozhodnout, co jejich domeček potřebuje. K tomuto domku lze samostatně připojit letní kuchyňku, piknikový stolek i předzahrádku s květináči, takže si malí kuchaři a zahrádkáři přijdou na své. Vynikajícím doplňkem může být i komín, zvonek nebo okap s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konví na zalévání. Děti, které mají rády soukromí, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka.

Rozměry tohoto domku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí.

Dětské pískoviště Motýl Smoby s vodotryskem objem 95 litrů od 2 let zelené

Smoby pískoviště pro děti ve tvaru motýla je provedeno v krásném odstínu jarní zelené barvy. Perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr. Dětské pískoviště se skládá ze dvou částí, přičemž jedno pískoviště může sloužit na vodu jako bazének, a druhé jako pískoviště na písek. Na noc se voda dá vylít a jedním křídlem přikrýt druhé křídlo s pískem. Set 2 kusů pískovišť je doplněn vodotryskem. Jednoduchým způsobem jej napojíte na hadici s vodou a přes malý otvor pomalu stříká voda.

Děti milují hru s vodou i pískem, proto si dokáží v létě, během horkých dní hrát v bazénku, cákat se a stavět hrady z písku dlouhé hodiny. Mezi dvěma křídly je malá lavička na sezení. Celá délka rozloženého pískoviště pro děti je 167 cm. Dětské pískoviště je vhodné pro děti od 2 let. Na dně dětského pískoviště je otvor, na rychlé vypuštění vody. Rozměry dětského pískoviště Smoby jsou 167*111*18 cm. Je provedeno ve tvaru motýla.

Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Mají zaoblené hrany, které chrání děti před zraněním. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Vytvořte vašim dětem doma originální zábavné centrum na hraní, kde se osvěží, zabaví, budou rozvíjet svou fantazii a kreativitu při různých hrách. Zakupte jim nádherný domeček Jura Lodge spolu s pískovištěm, které využijí při hře s pískem a s vodou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu124*117*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení99*30*122 cm
Celková délka124 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost18,8 kg / 22 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...