Set domeček Neo Jura Lodge Smoby se dvěma dveřmi a skluzavka Toboggan XL s délkou 2,3 m a dvojitou vlnou od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří úžasný dětský domeček Jura Lodge a zábavná skluzavka Toboggan XL. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček Smoby, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Tyto fantastické hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost svých produktů. Domeček má nejnovější design, skluzavka se dá změnit na tobogan. Domeček a skluzavka se krásně doplňují, jsou sladěny barevně i funkčně. Ve vaší zahradě nebo na dvoře spolu vytvoří zábavné centrum na hraní pro vaše děti a jejich kamarády. Nabízejí jim široké spektrum her, při kterých se rozvíjí fantazie a kreativita, pohybové dovednosti a také se při nich posilují přátelství.

Domeček Neo Jura Lodge Smoby 2 dveře 2 okna s okenicemi a krmítko pro ptáky od 2 let

Francouzský výrobce Smoby přichází s moderním, rozšiřitelným domečkem Neo Jura Lodge pro kluky i holčičky již od 2 let. Revoluční novinka z dílny předních francouzských designérů zaručí vašim dětem množství radostně strávených chvil v interiéru i exteriéru. Domeček dětem nabídne 2 poloviční dveře, 2 okna s otevíratelnými okenicemi a originální krmítko pro ptáčky. Domeček působí velmi realisticky, jeho povrch je tvořen reliéfem z kamene a dřeva, spolu s obrázky zvířátek a kytiček. Prostorný interiér nabídne dětem dostatek místa na různé hry a zábavu.

Jedinečný a inovativní koncept domku Neo Jura Lodge přichází s možností připojení různých doplňků. Děti milují různá technická vylepšení a samy se mohou rozhodnout, co jejich domeček potřebuje. K tomuto domku lze samostatně připojit letní kuchyňku, piknikový stolek i předzahrádku s květináči, takže si malí kuchaři a zahrádkáři přijdou na své. Vynikajícím doplňkem může být i komín, zvonek nebo okap s barelem na zachycování dešťové vody, spolu s konví na zalévání. Děti, které mají rády soukromí, určitě potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka.

Rozměry tohoto domku jsou 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domeček pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí.

Dětská skluzavka Toboggan XL Smoby s dvojitou vlnou a vodou délka 2,3 m

Dětská plastová skluzavka s dvojitou vlnou zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek ze uklouznutí. 2,3 m dlouhá a 40 cm široká plocha na klouzání, nosnost 50 kg poskytnou radost ze sklouznutí i větším dětem. Protiskluzová úprava schůdků je bezpečná pro suché i mokré nožky. Pohodlí dětí zajistí i opěrka na ruce. Tobogan má ergonomicky tvarovanou dvojitou vlnu. Zážitek dětí ze sklouznutí umocníte napojením skluzavky na zahradní hadici. Klouzání poskytne dětem zároveň příjemné osvěžení, co s nadšením přivítají zejména během horkých letních dnů. Červeno-zelené barevné provedení skluzavky je ideálním řešením pro dívky i chlapce.

Podklad pod schůdky brání zaboření do země a tím se zvyšuje celková stabilita a bezpečnost skluzavky. Celková výška skluzavky je 143 cm, pohodlné sezení a zážitek ze sklouznutí poskytuje 2,3 m dlouhá ergonomicky tvarovaná plocha na klouzání. Rozměry rozložené skluzavky jsou 237*112*142 cm. Dětskou skluzavku jednoduše sestavíte a také rozložíte, když ji dítě nepoužívá. Hmotnost skluzavky je 14 kg.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Speciální vlastností hraček Smoby je anti UV filtr, který chrání plast před slunečním zářením. Je zárukou toho, že barvy na domečku a skluzavce vydrží dlouhá léta jako nové. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější centrum na hraní a postarejte se jim o celé dny či měsíce plné veselých her, zábavy a upevňování přátelství.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu116*124*132 cm
Celková výška132 cm
Rozměry balení100*29*122 cm
Celková délka124 cm
Délka šmýkacej plochy230 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost17,3 kg
PoznámkaPossibility to add accessories
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...