Set domeček Nature Smoby a oboustranná houpačka Pes od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětského domečku Smoby Nature a krásné zářivě zelené oboustranné houpačky Pes s je kombinace hraček, které potěší vaše ratolesti a hned dvojnásobně. Je to skvělá kombinace barevně sladěných hraček, které ozdobí vaši zahradu. Koupí setu hraček potěšíte nejen své dětičky, ale i svou peněženku. Set hraček má výhodnější cenu než koupě separátních hraček. Set domečku a houpačky děti využijí téměř v každém ročním období, a hra venku je pro děti prospěšná. Kvalitní hračky Smoby jsou odolné a převedeny v krásných pastelových barvách.

Domeček pro děti Nature Smoby se zasouvací okenicí od 2 let

Dětský domeček Smoby Naturejedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte již na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku je opatřen jedinečným UV filtrem, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru spočívá v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domek nezabírá mnoho místa a tak se nemusíte obávat, že by vám doma překážel. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit.

Dětský domeček Nature od Smobyjedinečnou zásuvnou okenici zářivé oranžové barvy a mřížkované okno, celý domek je laděn do krásné barevné kombinace oranžové, bílé, zelené a červené. Barvy a design perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Pro svou nadčasovou jednoduchost a velký vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domky. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a výška domku je 127 cm. Dětský domeček Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Celý domek je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm.

Domečky pro děti Smoby patří díky své vysoké odolnosti a kvalitě k nejkvalitnějším na trhu. Požitek ze hry v domku je jedinečný a díky důslednému ergonomickému řešení děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby když pojmenovávají předměty či jednotlivé doplňky domku. Dětský domeček Smoby je - na rozdíl od dřevěných domků - krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším čase.

Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Díky oblým hranám je vhodná i pro menší děti. Dítě se může houpat i samo tak, že si sedne do středu houpačky. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*110*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...