Set domeček Nature Smoby a skluzavka XS dlouhá 90 cm s kbelík setem od 24 měsíců

Popis produktu

Set dětského domečku Smoby Nature, skluzavky pro děti XS Toboggan a kbelík setu do písku s pohádkovým motivem, je tou správnou kombinací hraček pro zaručení skvělého dobrodružství pro vaše děti. Set dětských hraček Smoby přináší až trojitou radost a co víc, potěší i vaši peněženku. Dětský set hraček má zvýhodněnou cenu, než při koupi samostatných hraček, což se opravdu vyplatí. Kvalitní hračky Smoby jsou odolné a provedené v krásných pastelových barvách, které ozdobí vaši zahradu.

Domeček pro děti Nature Smoby s UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Nature má unikátní design, který si získá přízeň každého dítěte už na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku je opatřen jedinečným UV filtrem, který chrání barvy domečku před vyblednutím a tak zůstanou krásně zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru spočívá v tom, že domeček vypadá i po letech stále jako právě vybalený z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček nezabírá mnoho místa a tak se nemusíte obávat, že by vám doma překážel. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Dětský domeček Nature od Smoby má jedinečnou zasouvací okenici zářivě oranžové barvy a mřížované okno, celý domeček je laděn do krásné barevné kombinace oranžové, bílé, zelené a červené.

Barvy a design perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Pro svou nadčasovou jednoduchost a velký vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domečky. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a výška domečku je 127 cm. Dětský domeček Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Celý domeček je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Hra v dětském domečku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí si v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm.

Domečky pro děti Smoby patří díky své vysoké odolnosti a kvalitě k nejkvalitnějším na trhu. Požitek ze hry v domečku je jedinečný a díky důslednému ergonomickému řešení děti mají uvnitř mnoho místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domečku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby, když pojmenovávají předměty či jednotlivé doplňky domečku. Dětský domeček Smoby je – na rozdíl od dřevěných domků – krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzí v dětech představivost. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domeček je splněným snem pro všechny děti.

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Je velmi bezpečná díky své ergonomické tvarované ploše na klouzání a zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy pro každé dítě. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta, proto si ji můžete vzít s sebou na chatu či k vodě.

Jedinečnou vlastností malé dětské skluzavky XS Toboggan je UV filtr, který chrání povrch plastu před slunečním zářením a zajišťuje tak, že barvy zůstanou krásně svěží jako v první den během dlouhých let. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, na který se dá napojit hadice a dítě klouže na vodě například do svého bazénku. Děti se kloužou a mají svůj vlastní malý tobogan. Je to velká zábava a děti milují jízdu na skluzavce. Skluzavka pro děti pěkně ozdobí každý dvůr či zahradu. U dětí pestré barvy stimulují jejich představivost a podněcují fantazii. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg.

Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm. Šířka plochy na klouzání je 38 cm. Plastový povrch skluzavky je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Její hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit.

Kbelík set Dory Smoby do písku od 18 měsíců

Smoby set pro děti do písku obsahuje 6 kusů nářadí. Dětský set do písku v kbelíku se skládá z plastového kbelíku, hrablček a lopatky, sítka, bábovičky a konve na vodu. Set do písku pro děti je vyroben z pevných a odolných plastových materiálů. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Děti si užijí hru v písku naplno s novým setem, který je proveden v krásném pohádkovém motivu s obrázkem Hledá se Dory. Výška kbelíky je 18 cm. Je to ideální hračka pro dítě na hru v písku nebo s vodou. Vhodné pro děti od 18 měsíců.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*110*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost12,50 kg / 14,75 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.